Egyéb

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: muffinmonsuta, az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2016. július 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Minden szakmai színtelenítő technikához megfelelő univerzális formulájú színtelenítő, mely teljes hajszőkítésre vagy melírozásra alkalmas.

SLetti

2016. május 5.

A legjobb szokitopor amivel valaha talalkoztam. Nem seprusit, minimálisan szarit egy Pakolas teljesen helyrehozza a hajamat utana.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Sodium Stearate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Stearate, Sodium Lauryl Sulfate
Színezékek: Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.