Lorin

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2013. május 1.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Szappanok

Kellmes illattal.

sterlingsilver

2017. január 4.

Szárít és nem habzik. Elhasználjuk, ha már egyszer megvettük, de többször nem fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

JudithBeauty

2015. szeptember 20.

Akciósan vettem, de többször nem teszek ilyet! Mivel a zöldalmás bevált, gondoltam ez sem lehet olyan rossz, de sajnos elég rossz. Gyengén habzik, nagyon híg, és az illata hamar eltűnik, bár amilyen fura az illata, nem is baj. Kicsit szárít is, nem vettem észre, hogy érzékeny bőrre jó volna. Kézmosónak elhasználom, de egyszeri vásár volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

orsipanka

2014. május 27.

Szerintem kellemetlen, szúrós szaga van. Jól tisztít, olcsó is, de ennyiért sokkal jobb szappanokat is lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

Anheszenamon

2014. április 26.

Semmi extra, kézmosásra alkalmas, nem szárítja a bőrt. Az ára is olcsó. Engem nem idegesít az illata, ennek ellenére áttértem a natúr szappanokra a kézmosás terén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Maniac

2013. október 4.

Nem szeretem az illatát, olyan érdekes és idegesítő. Egyébként nem habzik túl jól, ha a kertben kotorászok, utána vakarhatom rendesen, ha ezzel akarok kezet mosni. Szárít is. Egyébként olcsó, ha nincs más, jó ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

cserryy

2013. augusztus 23.

A zöldalma illatú nálam is jobban bevált, és hiába ez a sensitive, az én kezemet szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

timity

2013. május 24.

A zöldalmás változata kicsit többet ér. Ennek illatát szinte nem is lehet érezni. Nagyon olcsó, ez pozitívum. (drágábban is lehet ugyan ilyen összetevőket találni) Ami jó benne, ha ezzel mosom a kezem, legalább a tudat megvan, hogy tiszta a kezem. :) Amúgy nagyon szárít ez is. Nem tudom mitől sensitive, mert 1 fokkal sem különb a tesójánál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.