Dermax

Ár:   805 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: merkuria, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Színezék és illatmentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

MsKors

2016. július 12.

Először akkor vettem meg amikor még semmi bajom nem volt. Ekkor jöttem rá, hogy nekem kell az illat!
Aztán akkor vettem meg, amikor testszerte ekcémás lettem és minden tusfürdő égetett és csípett, a Manna szappanra meg még várni kellet, míg megérkezik és lőn, nem is olyan fontos az illat, ha nem fáj a fürdés. :)
Nekem bevált, ajánlom ekcémára hajlamos bőrre simán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Nekem bevált, ajánlom ekcémára hajlamos bőrre simán.

Mayah33

2015. december 5.

Én évek óta keresem a megfelelő tusfürdőt (és testápolót), ugyanis mindentől képesek vagyok viszketni (főleg a lábszáram) és véresre vakarni magam. Próbáltam már olyan terméket amitől már első használat után viszketett a bőröm, de olyat is, amitől csak egy hét után, de előjött a viszketés. Szóval, brutálisan érzékeny a bőröm. Egy hete megvettem ezt a tusfürdőt a testápoló párjával, és eddig nagyon bevált! Igaz érdekes illata van (picit gyógyszeres), de nem bánom, mert tökéletesen tisztít és nem vagyok rá érzékeny, nem viszket a bőröm! Ha nem változik a későbbiekben sem a hatása, akkor én továbbra is őt fogom vásárolni,nálam tökéletesen bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

despoina

2015. szeptember 2.

Megváltozott az összetevő listája ezt jeleztem is üzenetben. Ha lehetőség van rá felteszem az újat ami mar nem tartalmazz parabent. Nekem bevált, nem okozott irritaciot és kellemesen tisztít. Bár az SLS picit túlzásnak tartom benne, helyettesíthetek volna mással is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Bebek

2015. március 2.

Én nem érzem "gusztustalan büdösnek" - ahogy írták - a szagát. Nincs illata, MERT ILLATMENTES.
Fiamnak vettem, mert az ÖSSZES babafürdetőtől piros foltos lett a bőre. Annyira gáz, hogy a fürdetőkre ráírják, hogy 0% ezmegaz, hogy bőrgyógysázatilag tesztelt, hogy az XY kórház ajánlásával...Közben meg telerakják parfümmel... :/
Szóval kilőve az összes jó illatú, krémes fürdető. :( Direkt illat és színezékmentes cuccot kerestem és a Tescoban csak ezt találtam.
A szaga nem olyan gáz szerintem. Nem illat, mert NEM ILLATOSÍTOTT...(jajjj), de nem is büdös. Jól tisztít, ok, nem csinál gigahabot, de habzik is vmennyire. Az "illata" meg egyáltalán nem érződik fürdés után.A fiam bőre egyáltalán nem pirosodott ki , és ez nekem a legfontosabb, így megérte a 800 Ft-ot. Sőt, a kiszáradt bőrét is rendbe hozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

hajnalka39

2013. november 7.

Gusztustalan a szaga,a bőröm annyira kiszárad tőle,hogy viszket és ég is...Borzalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 7.

scisneros

2013. szeptember 21.

Büdös, nekem egyáltalán nem vált be..de legalább nem viszkettem tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Büdös, nekem egyáltalán nem vált be..de legalább nem viszkettem tőle

Trixi

Korcsoport: >54
2013. augusztus 28.

Többet vártam tőle. Szárítja a bőrt, és semmilyen kellemes érzést nem ad a használata. Max annyi, hogy nem viszket tőle a bőröm. Ehhez képest viszont drága. Nem veszem többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

stilusnaplo

2012. július 18.

Régebben próbáltam, de semmi extra, szerintem a tudásához képest drága. Az SLS miatt az én bőrömet szárítja, kell utána testápoló. De legalább nem irritált. És nekem nagyon gyorsan fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-7, Sodium Lactate