Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2015. április 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lábápolók

Ápolja és hidratálja a száraz lábat. Megakadályozza a bőr repedezését. Alkalmas cukorbetegek számára.

WorkingClassGirl

2015. április 8.

Szerintem szupi krém. Hidratál, ápol. Egyesek szerint kellemetlen a szaga, nekem nincs vele bajom, erős, furcsán fahéjas, meg különben is csak a lábamra kenem, a lábszáramra, combomra testápolót használok.
Nem vagyok se diabeteses, se nem különösebben repedezős a lábam, így nem tudom, milyen ezekben az esetekben, de nekem tökéletes. Estére bekenem reggelre szép puha a lábikóm, a kényelmetlen cipőktől keletkező bőrkeményedéseken is javít (bár arra bepanthen plust használok elsősorban).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.