Egyéb

Ár:   $1   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   $1
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Vizililiom

2017. február 3.

Ajándékba kaptam egy ilyen fekete maszkot. Egyébként használok már egy másikat, azt az Ebayről rendeltem. Azt nagyon szeretem, semmi panaszom rá. Gondoltam, ha már kaptam, akkor próbáljuk ki, miben más ez. Hát, először is, az állaga sokkal nyúlósabb volt, ezáltal nehezebb volt eloszlatni a bőrömön. Másodszor iszonyatosan csípte a szemem, mintha mentolos lenne, pedig a szemkörnyéket kihagytam, és mégis... A harmadik eltérés, hogy míg a másik leszedése csak mérsékelten fáj, addig ez kegyetlen volt, nagyon rátapadt a bőrömre, és szinte tépte azt... Végül az eredmény: mitesszert alig szedett ki, amik a maszkon maradtak, azok csupán apró szőrpihék. Úgy összességében nagyon nem tetszett, maradok a másiknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Collagen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!