Doucce

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HaziManka, Módosítva: 2019. április 9.

Ár:   $10
Kiszerelés:   1,4 g

Magasan pigmentált, fényűző mono szemhéjpúder, csillámos és matt színekben. Mágnessel rögzíthető külön kapható mágneses palettába.

82 árnyalatban elérhető

Ár: 5000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+800 Ft)

Kremcica

2019. január 20.

Két árnyalatban (Kate, Tenley) árnyalatban kaptam egy LookFantastic boxban. Picikék de legalább mágneses az aljuk (még ha kicsit vastagok is így) a mágneses palettába szépen passzoltak. Maguk a színek is rendben voltak, kellően pigmentáltak és jól satírozhatóak. Viszont mindkettő csillámokat tartalmaz (Kate főleg) aminek a fele már a felvitelkor a szemem alatt kötött ki. A másik fele a következő 2-3 órában. Bárhogy próbáltam fixálni mindig ezt tapasztaltam. Nekem emiatt nem pozitív a véleményem sőt ha azt nézem mennyibe kerül ár/érték arányban se a legjobb. Ennyiért inkább Nablát vennék ami másfélszer ennyi festéket tartalmaz, nem potyog, pigmentált és jó a formulája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate