Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumiukko, Módosítva: 2013. április 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

(A kép illusztráció, és nem a megjelölt termék van rajta.)

lumiukko

2013. március 26.

Sajnos nem vált be. A boltban sokat gondolkodtam, hogy kipróbáljam-e, mert kicsit drágának tartottam a méretéhez képest, de mivel nagyon száraz a bőröm, a szappanok meg amiket eddig próbáltam (mindenképpen natúr vonalon akarok maradni), azok kicsit szárítottak, mondtam, hogy egy fene, kipróbáljuk. Illata tipikus shea vaj illat, tehát nem valami finom, de nem is borzasztó, szerencsére nem intenzív, de ezáltal nem is egy élmény vele a fürdés (jobb szeretem az illatos szappanokat). Az első 2 használat borzasztó volt, aki kitalálta ezt a formát, meg a "recéket" a szappan felszínén... szóval meg kellett vele küzdeni. Bár most se jobb a helyzet, mert hiába áll már kézre, sajnos, mivel egyáltalán nem habzik, egyszerűen nem lehet eloszlatni. Kétszer annyi ideig tart vele a fürdés, mint amúgy, mert olyan nehéz az anyagot "kinyerni" belőle, de ettől még olyan sebességgel fogy, hogy hihetetlen! Ugyanekkora szappanjaim 2, de inkább 3-szor ennyi ideig bírták!!! Viszont tény, hogy nem szárítja a bőrömet, de nem is lett tőle jobb. Úgyhogy arra jutottam, hogy inkább szárítson picit a szappan, és többet testápolózok utána, mint hogy ezt újra vegyem, mert annyira macerás a használata. Sajnálom, pedig az összetevők miatt ígéretesen hangzott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Hidratálók: Honey

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.