Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorotheea, Módosítva: 2020. április 9.

Kategória:   Hajápolás

TÖsszetétele lehetővé teszi a haj állapotának és megjelenésének javítását. Nem csupán sűrűsége növekszik, hanem a hidratációs szint is. A kókuszdióolaj láthatatlan réteget hoz létre a szálak bevonatán, amely megtartja a nedvességet a sejtek szintjén is. A hidrolizált búzafehérjék bezárják a hajvégeket, amelyeknek köszönhetően simítják az egész hajhosszt. A spray rendszeres alkalmazásával a frizura fényes, puha és mesésen illatos lesz.

dorotheea

2020. április 9.

Makeup.hu oldalról rendeltem mindössze 1000 Ft-ért. Nekem kifejezetten tetszik a kókuszos illata, de aki nem szereti a túl édes illatot, annak nem ajánlom.
Száraz hajon próbáltam eddig még, de nem bírom megállni, hogy ne tapogassam a hajam, mert annyira rettenetesen puha, selymes, és fényes lett tőle! :)
Nedves hajon is ki fogom próbálni!
Megérte megvásárolnom.
Egyébként kezelhetetlen a hajam. Gyorsan nő, de nagyon gyorsan is töredezik, rettenetesen sűrű (aminek persze örülök), de a tarkómnál hamar össze szokott gubancolódni..ezzel a spray-vel azóta nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Nedves hajon is ki fogom próbálni!
Megérte megvásárolnom.

Hidratálók: Butyloctanol