Egyéb

Ár:   2095-2860 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7 g és 14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   2095-2860 Ft
Kiszerelés:   7 g és 14 g
Lelőhely:   MAC márkaboltok, online

Nagy tisztaságú, ammóniamentes, latex alapú, hosszan tartó ragasztó.

Duo Műszempilla Ragasztó Fekete
Ár: 2300 Ft , Eladó: fruzskai
Állapot: 2-3-szor próbált, Helyszín: Budapest VIII., fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Foxpost
4000Ft - Duo Műszempilla Ragasztó
Ár: 4000Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: vadonatúj, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm/foxpost

Dorcikahh

2021. október 4.

Úristen hogy lehet ezt szeretni? Én biztosan mindent jól csinálok, de olyan érzés, mintha egy kisebb fuvallattól is leeshetne a pillám. Ha nagyon vigyázok rá akár 7 órán keresztül is tart, de folyamatosan úgy érzem, hogy mindjárt felválik. De az esetek többségében 1 órán belül fél pillám leválik, ha egyáltalán odaragadt, mert ennek a ragasztónak 2 fázisa van: még nem ragad oda, és már nem ragad oda. Borzalom. Nagyon nagyon nagyon el kell találni mikor helyezed fel, különben nem ragad oda/hamar felválik a széle. Külön ecsettel kell applikálnom, nem egy pillát tett már tönkre, hogy közvetlenül a tubusból nyomtam, ugyanis szinte teljesen szabályozhatatlan, mennyi fog hirtelen kijönni belőle. Iszonyatosan büdös, hadd ne írjam le mire hasonlít, aki használta már, úgyis tudja...
Ezzel a ragasztóval tilos: tüsszögni, minimálisan könnyezni, szemüveget viselni, esős/ párás időben közlekedni, izzadni, átöltözni, vagy bármilyen aktív tevékenységet végezni. Borzalmas tényleg... A pillákról nehéz leszedni, és ha felválik (márpedig mindig felválik) a fél sminkemet rántja magával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 4.

virumiru

2021. február 14.

szerk: nem tudom mi történt, de hónapok óta használhatatlan, a szemzugnál az istenért sem ragad fel...nagyon idegesítő. már újra sem vettem. most újra a drogériákat meg a fodrászkellékeseket járom, de azok közt sincs egy normális se😩 biztos velem van a baj...a zöld ecsetessel szemezek még, nagyon sokan hypeolják, de félek megrendelni, mert ha az is használhatatlan akkor magamra gyújtom a házat. amennyi szar ragasztóm van biztos könnyen fog menni😩😀

az összes drogériás ragasztót kipróbáltam, mire rászántam magam a duo-ra, és ahhh, bár hamarabb tettem volna... iszonyúan tartós, hamar gumisra szárad, nincs erős szaga, nem könnyezek tőle, és hamar felragad nem kell vele szerencsétlenkedni...imádom!!
ja , amugy elnéztem a méretet, így a minit rendeltem meg a pink pandáról, és tökre be voltam parázva, hogy hány alkalomra lesz ez elég... hát az 5.használatnál járunk és még mindig félig van, szóval szerelmesek vagyunk🤣

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Queen16

2021. február 14.

Müllerben szereztem be a kéket, sárga trutyi jött ki előtte belőle majd a ragsztó nagyon sokszor próbáltam újra és újra egymás után, nagy csalódás a hype érthetetlen, meg az ára is! 500 forintot sem ér, a szemzugnál oda se tapad bárhogy oda nyomom kataszrófa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

Bonnieoo7

2021. január 16.

Nem vagyok elájulva tőle, nem találtam meg eddig még a tökéletes műszempillaragasztót. Vannak jó tulajdonságai is, pl. jónak tartom, hogy gumisra szárad és könnyű eltávolítani - így a pillák újra és újra felhasználhatóak maradnak. A feketét nem ajánlom, az valami pocsék. Már a kozmetikus tanulmányaim alatt is ezt használtuk ha jól rémlik még a 2000 - es évek elején. Volt valahol nekem egy fehér és egy fekete, de kidobtam őket még úgy hogy rengeteg volt bennük, mert nem bírtam velük. Mellesleg nem nyújtott bombabiztos megoldást, gyakran elengedte az elejét, ahogy ez is amit most helyette használok. Jelenleg 1 Essence márkájú ecsetes applikátorosat gyötrök, már megvan vagy 5 éve, mert nem olyan gyakran teszek fel pillát, ha mégis akkor az duplasoros mágneses ami rettentő macerás.
Írtátok itt páran ezt a zöld verziót - talán nemsokára kipróbálom, mert nagyon kell valami új alternatíva. 🦄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

vlvtnrbbt

2020. szeptember 15.

A zöld csomagolású, latexmentes változatot használom ecsetes kivitelben, mert a kéket nem találtam sehol amikor vettem. Nekem bevált, egész nap tart, pedig zsíros a bőröm. Kevés kell belőle, szerintem a száradással sincs gond, de még sosem használtam mást (ezek után valószínűleg nem is fogok). Ja és az átlátszót használom, gyakorlatilag láthatatlan miután felragasztom, pedig tusvonalat sem húzok soha. Jó drága, de most úgy néz ki hogy ezzel a mennyiséggel elleszek egy darabig, pedig egy héten többször is ragasztok fel pillákat. Használat után simán le lehet szedegetni a műszempillákról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Sinderella

2020. szeptember 4.

Valamit valószínűleg én csinálok rosszul de nekem egyszerűen nem ragad fel vele a pilla.
A világ összes videóját végig néztem, vékonyan kenem, teszek két pöttyöt a pilla végére hogy megtartsa, még is folyamatosan elenged 30mp-t várok még nem ragad fel, 40mp várok már nem ragad fel. Arról nem is beszélve hogy hihetetlenül kellemetlen szaga van. Valamint elég sok jön ki belőle mivel kezelhetetlen a folyadék szóval többet mosok le a kezemről minden alkalommal mint amennyit a pillára kentem. Az ecsetes változatot még ki fogom próbálni de nincsenek már nagy elvárásaim vele kapcsolatban.
Olcsó műszempilla ragasztóval (ami járt hozzá a catrice pillákhoz) meg elsőre sikerült feltennem a pillát.
Sajnálom hogy ennyit költöttem rá, mert egyáltalán nem érte meg az árát (a zöldet még szerintem kipróbálom de már nincsenek nagy reményeim vele szemben).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

eszti0607

2020. július 7.

Nekem nagyon bevált. Ez az első és szerintem utolsó szempillaragasztó amit kipróbálok. Színtelenre szárad, nagyon tartós és elég jó árban van. Én úgy aplikálom fel, hogy a szemöldökcsipeszem végére nyomok egy pöttyöt és onnan kenem fel szépen vékonyan a soros műszempillára. Nem irritálta a szememet, hamar szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Vanília

2020. július 3.

A legjobb műszempilla-ragasztó, amit próbáltam. A színtelen nekem jobban bevált mint a fekete, mert az utóbbival maszatoltam, de mindkettő működik. Minden szempontból szeretem: nem irritál, könnyű felvinni, eltávolítani a pillákat és a ragasztó-maradék is simán lejön a tincsekről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 3.

Vjudit10

2020. január 1.

Egy szóval jellemezném: szuper. Nagyon könnyű felvinni a műszempillára, fehér színe miatt pontosan látom mennyit kell. 30 másodperc helyett, legalább 2-3 percet vártam.
Egész éjszaka stabilan a helyén maradt a pillám- pedig meleg volt és kicsit izzadtam.
A ragasztónak nincs semmilyen furcsa vagy erős szaga.
Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

A ragasztónak nincs semmilyen furcsa vagy erős szaga.
Jó kis termék.

Sammael

2019. szeptember 8.

Szerintem elég egy nagyon kevés is és szépen odaragad. Bírja a könnyeket, izzadságot, csak akkor jön le a szempilla,ha én azt akarom. Sokak ezt ajánlják, hisz ez a legbiztonságosabb ragasztó. Az ára borsos nekem, de inkább ezt veszem meg, mint az olcsóbbat. Erről tudom,hogy nem fog sosem gondot okozni 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Emulgeálószerek: Sodium Dodecylbenzenesulfonate
Tisztítószerek: Sodium Dodecylbenzenesulfonate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Formaldehyde

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.