Christian Audigier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: KrisztiP, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Ár: 7000 Ft , Eladó: gspod
Állapot: Néhány (kb. 10 fújás) híján tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Mezily

2017. március 21.

Könnyed, édes illat. hétköznapokra bátran ajánlom. közepesen tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Könnyed, édes illat. hétköznapokra bátran ajánlom. közepesen tartós

Edina313

2016. december 8.

Szerintem szuper édes, gyümölcsös, tartós illat. 20 év körüli lányokon tud igazán jó lenni. Én gyakran télen is viseltem, és nagyon jó kedvem lett tőle mindig. Sajnálom, hogy kiöregedtem belőle is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

Ezelke

2016. május 18.

Jópár évvel ezelőtt kinéztem magamnak. beleszerettem *.*
mire oda került a sor hogy megtudtam venni magamnak már annyira nem is tetszett. talán mert közben felnőttem.vagy nemtudom de már vége a varázsnak. nagynehezen elhasználtam egy üveget de ennyi volt. semmi különleges. a tartóssága miatt 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Jópár évvel ezelőtt kinéztem magamnak. beleszerettem *.*

perectigris

2014. szeptember 24.

Nem szeretem az Ed Hardy képviselte stílusirányzatot, a csomagolása hidegen hagy, évekkel ezelőtt az isteni gyümölcsös, édes illata miatt választottam, és azóta a 3. 100 ml-es üveggel pusztítom :) Egyáltalán nem olyan gejl, mint a vattacukor illatok, és elég egyet fújnom indulás előtt, és a környezetem mindig megjegyzi, milyen jó illatom van. A metrón is kérdezte már meg a mellettem ülő lány, hogy milyen parfümöt viselek, mert annyira jó. Szerintem nem olcsó hatású, ég és föld van eközött és a párezres olcsó parfümök közt, amiket tonnaszám locsolhatok magamra, úgyis csak fél percig érezni. Ennél már csak az egyik régi Escada illat volt nagyobb szerelmem. Kár, hogy már ezt sem lehet itthon kapni, legutoljára rendelnem kellett.
20 év felett sem kötelező szerintem púderes-pacsulis illatokra váltani ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

20 év felett sem kötelező szerintem púderes-pacsulis illatokra váltani ;)

ViviAnne

2014. augusztus 19.

Eléggé cukorkás illat, 16 évesen elhasználtam egy 100ml-s üveggel, annyi elég is volt.
Ma már nem használnám, de mikor megkaptam odáig voltam érte, így a tiniknek ajánlanám elsősorban.
A régi énem 5*-ot adna, de mai fejjel már csak 3*-ra értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

A régi énem 5*-ot adna, de mai fejjel már csak 3*-ra értékelem.

KrisztiP

2014. augusztus 12.

Nagyon tartós parfüm,az egyik legnagyobb kedvencem. Többen kérdezték már,hogy mit használok,amikor ez volt rajtam! Aki szereti az édes gyümölcsös illatokat annak biztos nyerő lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Kodi

2014. augusztus 11.

Egy biztos, Ed Hardy úr sorvezetője a Pink Sugar volt, vagy inkább azon olcsó PS másolatok, amelyek nevében szerepel a "Cookie" szó. Rettenetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

flora.hegymegi

2014. augusztus 10.

Nekem nagyon édes. De tartós, az biztos. Lehet, hogy pont az intenzitása miatt. Az árához képest elég kommersz. Olcsóbb árfekvésben is találni hasonlót...és lehet, hogy jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

klau810614

2014. január 31.

Nagyon finom édeskés illat,rajtam tartós is nagyon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.

Nagyon finom édeskés illat,rajtam tartós is nagyon

BubuMaczko

2013. december 2.

Nagyon szeretem az illatát, olyan igazi, tavaszias, üde, friss illat. Befújom vele magam, és már indulnék is sétálni! :) A csomagolása külön tetszik! Kicsit lehetne tartósabb, de nem olyan rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Lyral, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Eugenol, Citronellol, Isoeugenol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Citral