Egyéb

Ár:   £14.95   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HEva, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Ár:   £14.95
Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gélhatású körömlakk duó alaplakkal és átlátszó fedőlakkal, mely helyesen alkalmazva akár 10 napig is bírja lepattogzás, kopás nélkül.

8 trendi árnyalatban kapható, a tökéletesen manikűrözött körmökért.

HEva

2016. szeptember 19.

Azért töltöttem fel ezt a lakkot, mert ez az első (de remélem nem az utolsó), amely tényleg annyit bír, amennyit a leírásában is ígérnek. :)
Nekem általában az sem bírja, ami másnak igen.
Nekem menta színben van meg és bár sosem kenek ilyen színeket a körmömre, nem tudtam otthagyni 80%-os leárazás alkalmával. Csak azt remélem, hogy lesz még egyéb színekben is ebből a csodából ott ahol rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Nekem általában az sem bírja, ami másnak igen.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)