Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquila, Módosítva: 2016. december 29.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Testápolás

Csak szettben kapható, cukrozott alma illatú testradír a puha és egészséges bőrért.

Aquila

2017. január 6.

Tescoból szereztem be, amikor a csomagok már le voltak árazva... Nos kár volt érte. A csomagban lévő radír kb semmit nem ér, olyan aprók benne a szemcsék a gél meg bizarr, hogy semmit nem érnek, az illata eléggé érdekes, én első körben csak azt olvastam, hogy Candy Apple, ami ugye cukrozott alma, aztán csak otthon láttam, hogy a magyar leírásban már zöld almát emlegetnek. Mondjuk se cukrozott alma se pedig zöld alma illata nincs, csak sima alma, de abból sem a legjobb. A testradír alapján pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.