ENBÉ

Ár:   790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   60 g - 70 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: enbenaturalbeauty, Módosítva: 2020. március 9.

Kiszerelés:   60 g - 70 g
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Levendulás fürdőgolyó szőlőmagolajjal és mandulaolajjal a bársonyos, puha bőrért. Csábulj el egy forró, kényeztető fürdőre, a fürdőgolyóval még akkor is, ha zuhanyzáspárti vagy, egész biztosan nem fogod megbánni.

Figyelem: a fürdőgolyók illóolaj tartalmuk miatt allergiás reakciót válthatnak ki az arra érzékenyeknél!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>