Egyéb

Ár:   150 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

mlexa

2019. június 19.

A kék változatát nagyon szeretem, de ezzel küzdeni kellett, hogy leszedje a körömlakkot. Nagyon sokat kellett belőle használni, így nem volt gazdaságos. Ezt csak egyszer próbáltam, de elég is volt. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

dunaimano

2018. május 3.

Egyszerű és olcsó lemosó. Vannak nála jobbak, de ebben az árkategóriában csúcsszuper. Vészhelyzetben vásároltam egyet, kis türelemmel tökéletesen lehozza a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Hecate

2018. május 3.

Olcsó, szinte mindenhol kapható, de kicsi kiszerelésű. A bőrt és körmöt képes szárítani. Ráadásul nem egyből kapja le a festéket. Lehet használni, ám idő és türelem kell hozzá, utána meg erős kézhidratálás. Vannak a piacon ennél jobb és esetleg gazdaságosan nagyobb mennyiségben kínált termékek. (Pl: az Editt Cosmetics vagy az Isana kínálatából.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

bloggerina1114

2018. április 22.

A célnak megfelel, az acetonos társát félek használni, mivel elég gyenge a körmöm.
Az illata tetszik, nem használtam még mást ezen kívül. Nálam OK.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Az illata tetszik, nem használtam még mást ezen kívül. Nálam OK.

szabinabiro

2018. január 7.

Az illata miatt nagyon szimpi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 7.

Az illata miatt nagyon szimpi.

dreammiyss

2018. január 2.

Az illata jónak tűnik, ám mégsem szed le gyorsan mindent, ahogyan azt az átlagos körömlakklemosók szokták. Ragadós, a fenn maradt lakkba ragad a korong pár szálacskája. Nem tetszik, de megtartom, hátha egyszer épp kifogyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Nicy011

2017. december 28.

Az acetonos változatát jobban szeretem. Nekem nehéz lemosni vele a lakkot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Az acetonos változatát jobban szeretem. Nekem nehéz lemosni vele a lakkot.

LanaWattson

2017. december 3.

Az illata elmegy, legalább nem akar az ember megfulladni tőle.
A legtöbb lakkot egész könnyen leszedi egy rétegben, több réteggel és csillámporos lakkokkal már meggyűlik a baja.
Nagyon szárítja a körmeimet, utána mindenképp kell egy kiadós krémezés és pihentetés neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Az illata elmegy, legalább nem akar az ember megfulladni tőle.

Jeanette88

2017. november 16.

Most ilyen van otthon, nem festem állandóan a körmeimet, arra és amennyit én használom megfelel. A "szagát" én megszoktam már. Egyik lemosóé sem tetszik. :D
A csillogós körömlakkokat picit többször kell átdörzsölni vele, és úgy az igazi ha átitatom a szivacsot, pár másodpercre rányomom a körömre és utána kezdem törölgetni.
Szárítani szárít eléggé, napi használatra nem javasolnám. Viszont olcsó és a dolgát elvégzi ez is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

FannerManner

2017. október 21.

SOS körömlakklemosóra volt szükségem, és az üzletben csak ez volt. Borzasztóan szárít, és büdös...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.