Egyéb

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illusiongirl, Módosítva: 2020. április 29.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Ultrakönnyed, mousse állagú fényvédő, ami az UVB és UVA sugarak ellen is kiemelkedően megbízható, nagyon magas és tartós védelmet nyújt.

Evy Daily Defense Face Mousse Spf 30
Ár: 5.000 Ft , Eladó: salimar
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost

monchee

2020. május 22.

Eleinte tényleg furcsa a használta a hab állaga miatt, de nagyon megszerettem.
Könnyen és gyorsan beszívódik, utána egy kicsit fényes a bőrőm, de várok 10 percet, rásminkelek és
mintha fent sem lenne, nem zavar napközben sem (a szememet nekem is csípte, ha véletlenül belepiszkáltam, na az tényleg kellemetlen). Nagy melegben még nem próbáltam, majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Eleinte tényleg furcsa a használta a hab állaga miatt, de nagyon megszerettem.

laurilla

2020. május 21.

Nekem tökéletes!

Vaskos krém de kitűnő védelmet biztosít egész nap. Nekem nem engedi párologni a bőrömet ezáltal nagyon sokat puhít. Van aki ezt fullasztónak érzi, én szeretem az ilyen krémeket. Sportoláshoz kiváló. A szemet valóban csípi, de nekem minden kémiai fényvédő csípi.
Nagy melegben kíváncsi leszek hogyan teljesít. Eddig ez a legjobb, pedig nagyon sokat próbáltam már. A PCk engem kifejezetten szárítanak.
Ha nem válik be hosszútávon lepontozom, de most 5-öst kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

Nekem tökéletes!

Ha nem válik be hosszútávon lepontozom, de most 5-öst kap.

Lapetite01

2020. május 16.

Le kell írnom: borzasztó! Hogyan lehet ezt a habot a nagy melegben elviselni az arcon? Én ezt elképzelni sem tudom...
Ragacsos, fénylő az arc a használata után, és fogalma sincs az embernek, hogy mennyi elegendő belőle.
A nem szakértő felhasználóknak, amilyen én is vagyok, nem kritérium a hab állag, úgyhogy maradok én is a jól bevált PC kék fényvédôjénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

senskin

2020. május 15.

Tökéletes! Használtam alá az Uriage age szérumját, meg G&G niacinamidosat és hyaluront is, igaz. De mikor ezt feltettem, kicsit megijedve mennyit nyomtam ki elsőre, de úgy kivasalta az arcomat, amúgy alapból nincsenek még ráncaim, de hihetetlen az eredménye. Még rá is sminkeltem és tart, pórusaim sem látszanak. Nem csillog, nem kopik. Tuti ez a termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

Szaszmancs

2020. május 15.

Az a baj, hogy aki egyszer kipróbálta a PC “kék” fényvédőt, annak nagyon nehéz utána jó alternatívát találni. Gondoltam, egy próbát megér, mert ez sokkal jobb áron van, de már bánom, hogy megvettem. Borzalmasnak nem mondanám, mert teszi a dolgát, nem illatos-alkoholos és azt vártam ettől a hab állagtól, hogy könnyű viselet lesz, de sajnos nem. Nagyon nehéz, ragacsos érzés a bőrön, fényes is marad egy kicsit, ami most még elviselhető, de gyanítom, hogy a nagy melegben sokkal rosszabb lesz. Hogy valami jót is mondjak, nem hagy fehéres réteget és engem eddig nem irritált, úgyhogy nem akarom lehúzni nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

lulley93

2020. május 10.

Hááááát.... Azért vettem meg annak ellenére, hogy már megtaláltam a tökéletes fényvédőmet, mert vízálló és nagyon tartós. Biztos az, ezt nem tudom sehogy lemérni, de elhiszem. Nem szeretem ezeket a fényvédő szűrőket, amiket tartalmaz, van ennél sokkal modernebb és jobb 2020-ban.
A problémám az, hogy egyrészt nagyon büdös (nem a tipikus fényvédő szag, hanem valami más, büdös vegyi anyag szaga), de az pár perc múlva eltűnik, viszont ha a szükséges mennyiséget viszem fel, nagyon csillog és ragad még fél óra múlva is. A legelső próbánál kevesebbet tettem fel (este volt már), csak ki akartam próbálni, hogy milyen, és ezesetben pár perc múlva már nem ragadt. De persze ez tök mindegy, véleményem szerint vagy a szükséges mennyiséget kenjük fel, vagy felesleges ezekkel az amúgy ártalmas fényvédő szűrőkkel terhelni a bőrt. A ragadáson és csillogáson túl rettentően csípi a szememet. A kedvenc fényvédőim (2 van, 1 fizikai és 1 kémiai) soha nem okoznak ilyen gondot, pedig kenem szemkörnyékre, szemhéjra is őket. Ezt az Evyt nem tettem olyan közel a szememhez, mint a többit szoktam, mégis belemászott 1-2 óra múlva. Kb 5x használtam, de nem kérek belőle többet. Úgy fogom elhasználni, hogy felkenem ezt vékony rétegben és ha beszívódott, rá vastag rétegben a kedvencemet (ami nem vízálló), így talán a kettő együtt erősebb védelmet ad (nem számokban, tudom, hogy nem adódik össze a két spf 50!!!) nyárra, kevesebb kihagyott rész vagy vékonyan fedett terület marad.
Az állaga egyébként különleges, olyan, mint egy borotvahab, ez tetszik benne.
Nem ajánlom, csak maximum strandra. Idén nem hiszem, hogy nagy nyaralások lesznek, de jövőre talán újraveszem csak és kizárólag azért, hogy a tengernél erős és tartós védelmet adjon, bár remélem, hogy addig találok ennél jobbat, nincs magasan a léc.

Kiegészíteném még annyival, hogy az égvilágon semmit nem kentem alá, jó állapotban van a bőröm, tehát nem az alatta lévő termékkel nem kompatibilis, egyszerűen ez egy nem kényelmes fényvédő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Az állaga egyébként különleges, olyan, mint egy borotvahab, ez tetszik benne.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.