EVY Technology

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illusiongirl, Módosítva: 2021. április 14.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Ultrakönnyed, mousse állagú fényvédő, ami az UVB és UVA sugarak ellen is kiemelkedően megbízható, nagyon magas és tartós védelmet nyújt.

Ár: 4000 Ft , Eladó: angelscrime
Állapot: kb. 7 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Foxpost vagy Posta/MPL

Kyngu

2021. május 15.

Imádom szeretem. Annyira különleges ez a formula, a bőröm beszívja, szép ragyogó lesz tőle majd elmúlik a ragyogás is. Nem ül a bőrömön mint minden más fényvédő hanem beszívódik, úgy érzem, tartósan fent marad. Igen, bele tudom könynezni a szemembe de minden fényvédő-érdemes átlátszó púder rakni a szemed köré ezt elkerülvén. Legjobb fényvédőélményem, pedig van néhány. Csak ajánlati tudom, gamechanger számomra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

ElzaLujza

2021. április 30.

Szerettem volna szeretni, a hab állag nekem bejött, nincs vele problèma, viszont NAGYON csípi a szemeimet, brutál ahogyan könnyeztem tőle. Testre elhasználom,de biztos NEM veszem újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

BoBogika

2021. április 26.

Két hónapja használom és úgy tűnik a kedvenc fényvédőmmé lépett elő :) Most rendeltem újra, ami nálam nagy szó. Nem sok fényvédőt rendeltem újra. De ez még azok közül is kiemelkedik. Ennél megmaradok egy időre :)
Nálam hozza azt, amit ígér. Felkenés után extra fényes, olajos kinézetű a bőr, de pár perc alatt nálam maradéktalanul beszívódik, még csak bőrfény sem marad.
Azt azért hozzá kell tennem, hogy normál a bőröm, így ilyen szempontból könnyű a dolgom.
Az első használatnál valóban csípte a szemem, de azóta nem, amit fogalmam sincs, hogyan lehetséges.
A nyárra még kíváncsi vagyok. A nagy melegben nagyon tud izzadni az arcom. Majd updatelek, hogyan teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 26.

lildiko

2021. április 16.

Jöttem felpontozni, mert több platformon is elég rossz véleményeket olvasok róla, pedig nekem eddig ez a kedvenc fényvédőm. A felvitele valóban érdekes elsőre, de nekem semmivel sem macerásabb, mint egy krém állagú fényvédő. Kétféleképpen szoktam csinálni, vagy kis adagokat nyomok ki és úgy dolgozom el, vagy pedig egy nagyobb adagot nyomok az ujjaimra és onnan veszem fel a kisebb adagokat. Mindkét módszerrel tökéletesen el tudom dolgozni, sosem volt problémám vele. A szemet csípi hogyha belemegy, mint minden egyéb kémiai fényvédő, ezzel sajnos nincs mit tenni, én még nem találkoztam olyan fényvédővel, ami nem csípte volna a szemem. (Vagyis de, a Purito nem csípte, de nem is használ mint kiderült.) Ez ellen én csak annyit teszek, hogy igyekszem úgy felkenni a szemkörnyékre, hogy a szemgolyóimra ne kenjek. :DD Ha könnyezek, néha előfordul, hogy csíp, de ritkán egyébként. Az biztos, hogy fénylő réteget hagy maga után, viszont ha hagyok neki kis időt, akkor beszívódik és tényleg csak egy egészséges fény marad utána. Az más kérdés, hogy én ezt is utálom, de CC krémet úgyis teszek rá azt meg fixálom púderrel, ha esetleg épp nem sminkelek, akkor pedig simán dobok fel egy kis púdert. Itthon meg nem érdekel, ha fénylek. Nekem nem zsírosította jobban a bőröm nap közben, mint bármelyik másik fényvédő, átfénylik a nap során, de én ezt már megszoktam sajnos T-vonalban brutál zsíros a bőröm, hiába próbálok bármit tenni ellene, ez nem változik, újra kell púderezni, ha megoldható. Ami miatt viszont nekem abszolút a leg-leg-leg az az, hogy kicsit sem pirosodik a bőröm tőle, ami számomra is rejtély, hiszen még a babáknak való szenzitív fényvédőktől is rák leszek. Ez viszont tényleg minimális pirosságot sem okoz nálam, imádom. Plusz én rendesen és szépen tudok rá sminkelni, aláhidratálással és anélkül is, egyébként alá minden reggel toner, esszencia, egy aox és egy gél állagú szérum kerül, szóval van alatta anyag, ha ez valamennyire tud bárkinek iránymutató lenni.

Szóval összességében én nagyon szeretem, tény hogy léteznek még ennél is könnyedebb fényvédők pl. keleten, de sajnos egyre kevesebb a bizalmam a keleti fényvédők felé, nyilván nem szabad minden márkát egy kalap alá venni, de amikor a bőröm egészsége a tét, én biztos hogy nem fogok ezzel kísérletezni több aktív hatóanyag mellett, amik fényérzékenyítenek/fényérzékenyek. Úgyhogy hacsak nem találok jobbat (mert biztosan kipróbálok még egy-kettőt, mert eléggé kísérletezgetős vagyok) addig én maradok nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Bakoca

2021. április 15.

A skinsmarton ajánlották a szemkörnyék fényvédelmére, azért vettem. De csípi a szemet sajnos. Egyébként pedig szörnyen ragad, fényes, nem szívódik be. A hab állaggal meg nem lehet jól adagolni, eloszlatni. Egy borzalom az egész, nagyon mellé nyúltam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

morvaieszter

2021. április 4.

Könnyű felvinni és sminkelni rá, és ha tényleg tudja amit fényvédelem terén állít akkor valóban fantasztikus, viszont tény, hogy ha nem sminkelek rá nagyon kifényesedik tőle a fejem, de nem tudom várhatja-e egyáltalán az ember egy fényvédőtől, hogy teljesen láthatatlan legyen. A másik, hogy ha véletlenül megdörzsölöm napközben a szemem és belemegy szörnyen csípi, na de hát valamit valamiért, azért lehet legközelebb kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

Verus417

2021. március 15.

Nagyon ragacsos, sokáig érezni és ez a hab formula nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

Nagyon ragacsos, sokáig érezni és ez a hab formula nem nekem való.

SLetta

2021. március 12.

Miután betöltöttem a 30. életévemet kezdett el kifejezetten érdekelni a fényvédelem. Olyan terméket kerestem elsősorban ami nem "nehezedik az arcomra", nem hagy maga után fényes réteget, ár/érték arányban is megfelelő a számomra és kifejezetten érzékeny bőrűeknek ajánlott.
Korábban nem igazán volt tapasztalatom sem a fényvédőkkel, sem a hab állagú termékekkel kapcsolatban, főleg ha az arcomról volt szó.
Ez a termék valóban ultrakönnyű hab állagú, éppen ezért nagyon érdemes figyelni, mert első alkalommal rendkívül "meg tud szaladni" az ember kezében a flakon, érdemes többször kisebb adagot kinyomni belőle. Második alkalommal már sima ügy. :)

A formula valóban hamar szétterül az arcon, azonban azaz állítás miszerint idézem: "a rövid ideig tartó "beszívódás" után nem hagy filmréteget vagy elnehezült érzetet maga után" állítás esetemben sajnos egyáltalán nem valósult meg, kifejezetten fényes, zsíros érzetet hagy a bőrömön, majd pár óra elteltével ezt a ragacsos érzetet felváltja egy fényes filmréteg, bár hogy pozitívumot is írjak, valóban nem tömíti el a pórusokat, így még az én érzékeny bőröm is kifejezetten jól tolerálja. A láthatatlan finish elmaradt, sminkelni még nem mertem rá. A "kiemelkedően tartós, cseppálló formula" állítás sem feltétlen valósult meg sportolás közben, ráadásul amikor véletlenül az izzadtsággal a szemembe került kifejezetetten irritáló, égő, maró érzést okozott.

Összességében én a leírása alapján többet vártam volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Összességében én a leírása alapján többet vártam volna.

megartron

2021. március 11.

Egyelőre két napja használatban. Nekem tetszik az állaga, könnyű felvinni, úgyhogy jelenleg erre jár az 5 csillag. Sminkeltem is már rá, nem okozott problémát. Szeretnék updatet írni később, ha már lesz benne tapasztalatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

wardeclaredonimperfections

2021. január 29.

Még csak 2 napja használom,lesz update később,de egyelőre teljesen meg vagyok lepve. Felkenés után,úgy,hogy alatta azért volt csigás szérum,amitől alapból eléggé fénylek,olyan,mintha ez a fényvédő még egy kicsit mattította is volna a csigás szérumot,sokkal nagyobb fénylésre számítottam. Nagyon kevés púderrel abszolút szépen lehet kezelni,nem is lesz az ember full matt,de diszkógömb se,viszont ha a full matt hatás vonzó egyesek számára,akkor egy kicsit több púderrel az is teljesen megoldható. Nem mondanám,hogy a nap végére átfénylik. Púder nélkül se nagyon vészes. Tetszik,hogy elég lazább napokon csak egyszer felkenni,vicces,kicsit ilyen mogyoróra hasonlító illata van és tényleg nagyon mókás ez a hab történet. Egyelőre csak ajánlani tudom. Remélem később sem kell majd máshogy vélekednem . :)

Update : már több mint másfél hete használom,mély,gyulladt pattanásokra hajlamos bőrömet abszolút nem zavarja,sőt,szereti,szépen hidratál is,abszolút nem szárít,bőr fénye van,tehát nem csillog továbbra sem. Egyelőre minden oké. Nem hiszem,hogy pár éven belül lecserélem,árban egész jó,nagyon sokat tud,ritkán kell újrakenni,ha eleget használsz,vagy akár abszolút nem szükséges .

Update 2 : Eddig nem igazán használtam fényvédőt,mert nem sikerült olyat találni amitől ne lettem volna annyira fényes,hogy kb vért tudtam volna tőle hányni . :) Viszont itt ilyen probléma nincs,mióta megvan, minden nap használom,és azt kell,hogy mondjam,sokat javultak a hegeim,az elszíneződések,"csúnyaságok" az arcomon,ami azért is meglepő,mert majdnem egy éve használok adapalént és a hegeimen túl sokat önmagában nem segített. Talán mégsem túloznak,amikor állandóan a fényvédelmet erőszakolják rá az emberre. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.