Egyéb

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: monchee, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 29.

Kategória:   Hajápolók

Könnyed, mousse állagú 2in1 ápoló hajhab, ami egyszerre védi, táplálja és regenerálja a hajat.

• Leave-on hajbalzsamként és dúsító-formázó habként is használható
  • Segít az UV-sugarak és a hő okozta károsodások megelőzésében
  • Nyugtató és hidratáló összetevőkkel (panthenol, rizskorpa- és brokkolimagolaj) hidratálja a hajat
  • Niacinamidedal, SAP-val (C-vitaminszármazék) és más antioxidánsokkal védi az UV károktól
  • Kifejezetten szuper hővel működő hajformázók (pl. hajvasaló) mellé  (210 °C-ig)
  • Hajmosás után használva könnyebben kifésülhetővé teszi a hajat
  • Erősebbé, rugalmasabbá és hidratáltabbá teszi a hajat
  • Segít tartósabbá tenni a festett színt
  • Minden hajtípusra
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 5500 , Eladó: monchee
Állapot: 2-szer próbált , Helyszín: Budapest, IX.kerület , fizetés: személyes átvétel lehetséges, én is el tudom vinni, postázás is ok.

monchee

2020. május 22.

A márkával elégedett vagyok, mert egy másik terméküket (fényvédő) nagyon megszerettem.
Viszont ez a hajvédő valószínű az én hajtípusomnak nem megfelelő. Hosszú, nagyon erős szálú, dús hajam van.
Ragadós lesz tőle a hajam és még dúsabb. Vékony szálú és kevés hajra biztosan jobban működik. Feltettem eladásra, mert tényleg kár az én
hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

hajamra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.