Ex Nihilo

Ár:   €120, €180 és €260   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   5 x 7,5 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Doridori, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 21.

Ár:   €120, €180 és €260
Kiszerelés:   5 x 7,5 ml, 50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2014

Fej: bergamot, licsi, őszibarack

Szív: jázmin, bazsarózsa, narancsvirág

Alap: fa, moha, pézsma

barni8

2019. október 13.

Michelangelo filmjét néztem. Az utolsót. Túl a felhőkön. Egy templomból kialakított zenei és film könyvtárban. Vhs- en. Tavaszodott. A hatalmas poritta függönyök és régi székek mézes illata kockakő az emlékek utcáin. Sophie Marceau gyümölcs frissessége. Kim Rossi Stewart fiatalon. Egy dagály ellepte Saint Tropez délelőttje. Tengeri séta alkonyatkor Velencében.

Lehetett hallani, miközben ment a film, hogy odakint lódobogással beviharzott egy koratavaszi zápor.
A kőrisfák ázott virágait a járdára préselte a délután. Letört jezsámanágak, hétköznapi jázminok.
A hársak narancsvirág imitációi. A vizes moha zöld atomjai ahogy párologtak a közeli erdőből és barackot majszolt egy felhő. Mert csak érezni lehetett, látni nem. Egy lánnyal voltam, aki szerelmes volt.. a filmbe, belém, a szerelembe.
Ma már asszony. Évek óta nem láttam.

Ez a parfüm ennek a tavaszi délutánnak az emlékpora.

Bőrközeli virágfehér. Férfibőrön tisztaság. Ragyogó tiszta, éteri, esőcseppfény.
Női bőrön szerintem karcosabb, mint egy kristály zárványa.

Csodaszép illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Ma már asszony. Évek óta nem láttam.

Ez a parfüm ennek a tavaszi délutánnak az emlékpora.

Női bőrön szerintem karcosabb, mint egy kristály zárványa.

Csodaszép illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Diisopropyl Adipate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Geraniol, Eugenol, Citronellol