Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   2126 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macsekable, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az eXXema Repair vadonatúj termékcsalád az ekcéma tüneteinek (viszketés, száraz bőr, kivörösödés, pikkelyesedés) enyhítésére. Természetes anyagokat tartalmaz, melyek csökkentik a bőrirritációt. Használatával enyhíthető a viszketés. Nem tartalmaz szteroidokat. A krém bőrgyógyászatilag tesztelt, gyermekek bőrén is alkalmazható.

karamella92

2019. március 29.

Nem vált be. Nehezen szívódik be, fehér réteget hagy maga után, és csak minimálisan segített az ekcémás bőrkiütéseimen :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Shaktika

2018. augusztus 14.

Hirtelen fellépő ekcéma jellegű kipirosodásra-bőrkirepedésre-kis hólyagokra használtam kézen. Egy tubus sajnos nem tüntette el, de enyhítette a tüneteket. Elég drága ahhoz, hogy próbaképp vegyek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Csreka

2017. november 22.

Ennyi erővel testápolót is kenhettem volna az ekcémámra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Ennyi erővel testápolót is kenhettem volna az ekcémámra.

viviennoo

2017. április 1.

március 4.: másfél éve, mindkét kézfejemen hirtelen jelent meg bőrbetegség. Szerintem minden létező kenőcsöt kipróbáltam, ami csak létezik, amit az orvos írt fel, azokból egyik se használt, csak a vörösséget enyhítették, vagy éppen még jobban égette :D Aztán a napokban bementem a patikában, hogy vény nélkül adjon nekem valamit. Ezt mutatta, gondoltam, egy próbát megér, annak ellenére, hogy az ára húzós. 3 nap alatt!! levitte a vörösséget és a sebeket, amivel másfél éve szenvedek. Úgyhogy nagyon-nagyon örülök, mert elég gusztustalan állapotban volt mindkét kezem. Sajnos drága, már alig van benne 3 nap után, de újraveszem :D

Április 1. : Sajnos a 2. tubus már nekem se használt... :( ideig-óráig a pirosságot levitte, de azonkívül semmi...(egyébként 2500 ft körül vettem mindkettőt, nem 2100-ért, úgyhogy tényleg húzós az ára :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

hollieme

2016. március 2.

enyhítette a tüneteimet, de nem múltak el teljesen. mondjuk úgy, hogy az elviselhetetlen érzést egy fokkal elviselhetőbbé tette, de semmi extra. használatával továbbra is piros, száradt, repedt maradt a kezem, csak kevésbé éreztem fájdalmat. szerintem pénzkidobás, olyan semmilyen megoldásnak éreztem, ennyi erővel szinte bármilyen kencét a kezemre kenhetnék, hogy hidratált legyen. azóta pedig már megtaláltam a számomra legeslegjobb krémet ekcémára, így biztos, hogy nem veszek egy újabb tubussal ebből az izéből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Cseriné S. Bernadett

2015. október 25.

21 hónapos kis srácomon próbáltam ki... Nem sok sikerrel.... nem, nem tüntette el, nem is jött elő durvábban (a pocakján és a térdhajlatban használtuk). Sosem fogom újra venni, a DM Mandulaolajos krémje egy éjszaka alatt visszaállította nála a bőr megfelelő textúráját. Vizes állaga van, könnyen beszívódik és nem büdi, de semmi extra. Nálunk pénzkidobás volt pedig csodaszerre számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

GalambSz

2015. június 30.

Ez az egyetlen krém ami több hónap használat után is működik nálam. A kifakadt levedző hólyagokat szépen beszárítja sebekké (nálam ez a szárító hatás bejött, mert már megfogni sem tudtam semmit a levedző hólyagok miatt). Az égető viszketést is enyhíti, ha fellángol az ekcémám mindig ezt használom. Aztán pár nap alatt le is húzza a gyulladást, és amikor már nincsenek kifakadt hólyagok csak sebek és száraz bőr, akkor vetek be egy jó zsíros krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

umpalumpa

2014. július 7.

Nálam a csodaszer kategóriában foglal helyet. Jelenleg mindenhova hurcolom magammal és naponta többször bekenem vele a kezemen a fájdalmas foltokat és hólyagokat. Most valahogy nem működik a szokásos bőrgyógyász által felírt kenőcs az ekcémás tüneteimre. Ezzel a krémmel nagyon jól kordában tudom tartani a problémát. Remélem hamar kitavaszodik, mert akkor magától is javulni fog egy kicsit. Az illatos kézkrémeket elfelejtem egy időre.
14.07.07: Új funkciót fedeztem fel. A combomat is gyantázom/gyantáztatom és a belső oldalán pár éve rondán begyullad a bőr. Napokig vörös, dudoros, fáj és esetenként viszket is. Nem tud megnyugodni. Kentem már Neogranormonnal, Ebrimycin géllel, nyugtató tonikkal. Még az Ebrimycin volt a leghatásosabb, de annak is 2 nap kellett napi 3-szoros kenéssel. Kínomban kipróbáltam ezt. Gyantázás után (este) viszonylag vastagon kentem az említett érzékeny részre. Megvártam, míg felszívódik. Már ekkor kellemesebben éreztem magam. Másnap reggel már csak 5-6 halvány pötty maradt és nyoma sem volt az irritált, viszkető érzésnek. Hurrá! Ha lehetne még adnék neki pár csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 7.

agian

2014. április 23.

2 hónapos kisbabámnál voltam kénytelen kipróbálni az exxemát. Súlyos ekcémája volt az egész arcán, és néhány folt a testén. Az orvos szteroidos krémet írt fel, ami el is múlasztotta 1 nap alatt a vörös foltokat, de két nap múlva visszatértek, és ez így ment még néhányszor. Nem akartam a szteroidos krémekkel tönkretenni a kisbabám bőrét, elkezdtem keresgélni a neten, és erre a krémre találtam rá.Egy másik anyukától kaptam tanácsot a használatával kapcsolatban, ami nálunk is bevált. Neki 2 hétig kellett használnia, mire eltünt az ekcéma, és nem is jött vissza. Nekünk nem kellett 2 hét sem. Ez nem egy olyan szer, ami azonnal megszünteti a tüneteket, hanem segíti a bőr saját szerkezetét megerősíteni, rendberakni. Tehát én azt mondom, nem (csak) tüneti szer. Kitartás kell hozzá, időt kell adni, hogy használjon.
Tökéletesen meg voltam vele elégedve. A kisfiamnak nem volt azóta ekcémája.
Ez két éve volt, remélem tényleg nem változtattak az összetételén. Nekem nem volt folyós az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 23.

Tökéletesen meg voltam vele elégedve. A kisfiamnak nem volt azóta ekcémája.

annroi

2014. január 16.

Nekem az arcomon volt ekcéma, és 3 nap alatt rendbe tette a bőröm. Bár hozzá kell tennem, hogy az alkalmazása előtt 3 nappal elkezdtem szedni ligetszépe olaj kapszulát is (amit még mindig szedek), és rengeteget segített az ekcémámon, de ezzel a krémmel együtt értem el, hogy teljes mértékben helyre jöjjön a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.