Egyéb

Ár:   $17 és $30   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: stiles, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. április 24.

Ár:   $17 és $30
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletes sminklemosó olaj, ami a bőr kiszárítása nélkül távolítja el a makacs sminket és a pórusokat eltömítő szennyeződéseket.

stiles

2020. március 19.

Ezer éve vágytam már rá, aztán nemrég a barátom Japánba utazott munkaügyben, és hozott nekem ajándékba egyet (ráadásul nagyon aranyos, limitált kiadású rózsaszín virágos csomagolásban). Csak a héten kezdtem el használni, de eddig imádom! Esténként használom a double cleansing első lépéseként, mindent lemos az arcomról, és egyáltalán nem csípi a szemem. Nem hagy maga után olajos érzetet, de nem is húzódik tőle a bőröm. Semmi illata nincs szerencsére. Nagyon szeretem a pumpás üveget is, nem kell belőle kinyomni vagy öntögetni a lemosót. Sajnos kicsit macerás itthon beszerezni, de annyival jobban tetszik, mint bármelyik másik olajos lemosó, amit eddig próbáltam, hogy újrarendelem majd, amikor elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

Antioxidánsok: Tocopherol