Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogéria, online, Euro Family   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vdev92, Módosítva: 2020. szeptember 14.

Lelőhely:   drogéria, online, Euro Family
Kategória:   Egyéb

Alkohol alapú kézfertőtlenítő folyadék, egészségügyi, kórházi és élelmiszeripari felhasználásra. PT1-kategóriájú: biocid, emberi higiéniához és bőrfertőtlenítésre alkalmas. Bőrkímélő, illetve hidratáló alapanyagokat tartalmaz a folyamatos használathoz.

Lásd denaturált alkohol.