Novartis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macsekable, az összetevőket feltöltötte: Aldrovanda, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hatóanyaga az antihisztaminoknak nevezett gyógyszerek csoportjába tartozik.
A Fenistil gél a különböző bőrreakciókat (pl. bőrkiütések, csalánkiütés, rovarcsípés, napégés és felületes égési sérülés) kísérő viszketés enyhítésére alkalmazható.

Babooca

2019. szeptember 17.

Szerintem egyáltalán nem jó arra, amire kitalálták. Húgom nagy kedvence, de nem ér semmit. Ha megcsíp egy szúnyog biztosan nem veszem elő, felkenhetem literszámra, akkor sem változtat semmin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

FJV

2019. szeptember 17.

Szúnyogcsípésre nem használt egyáltalán. A hagyományos ecetes borogatás segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Csillu9803

2019. augusztus 28.

Nagy csalódás... Régebben sokat használtuk , elég sok szúnyog csípésünk szokott lenni, szerettük, mert gyorsan használt.

Mostanra nagyon ramaty lett.. Akár az egész tubust magamra kenhetem, de nem használ. :(
Sajnálom.. Mert régebben tényleg szerettük..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Sajnálom.. Mert régebben tényleg szerettük..

hetesiedit

2019. július 10.

Használható, de nekem egy kicsit mintha jobban viszketnének tőle a szúnyogcsípések.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Nairam

2019. június 11.

Borzasztó rossz lett,semmit nem használ! Enyhe napégésre és szúnyogcsípésre sem jó! Ráadásul a dobozon is fel van tüntetve,hogy napégésre is jó, de egy másik patikust megkérdezve,közölte,hogy a fenistil nem jó leégésre,mert fényérzékenységet okoz. Nagyot csalódtam,mert régen tényleg jó minőségű volt! Nem is hűsít,a csípéseimet sem csillapítja!!!! Drága is! Vehettem újabb terméket a patikába,amit szívből ajánlok, Novosil stop gél,kenterbe veri a fenistilt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

TheGirl

2018. október 21.

Nyáron mikor sokat voltam a napon, piros viszkető foltok kezdtek el megjelenni a karomon, és a nyakamnál. Fenistillel kentem be, ami sokat segített azon, hogy elmúljon a viszketés, és a foltokat is fokozatosan megszűntette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

javi

2018. augusztus 8.

Tavaly nyáron amikor Olaszországban voltam, egy kérésem volt anyától, hogy legyen itthon Fenistil mire hazaérek. A viszketést néha az első kenés után megszűnteti. Nekem viszont a szúnyogcsípések helye gyakran megmarad. Többször kell kenni hogy jó legyen. Nem mondanám csodának, de jól hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

zsofi207

2018. június 19.

Érdekes, nekem jó véleményem van a Fenistilről.
Szúnyogcsípésemet gyorsan lehúzza, nem is viszket utána, másnapra meg már alig látszódik.
Kipróbáltam a családban is és nekik is lehúzta a szúnyogcsípéses bedagadást meg a viszketést. Lehet ez egyénfüggő is, de nálunk jól használ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

Érdekes, nekem jó véleményem van a Fenistilről.

lafarie

2018. január 25.

Nekem fémallergiára nagyon bevált. Nyáron ha izzadok, az órámtól piros viszkető kiütéses lesz a csuklóm. Használat után másnapra már le is szárítja, ha nem piszkálom. Szúnyogcsípés okozta viszketést nem nagyon enyhíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Kremcica

2017. augusztus 14.

Mindig van itthon, a hűtőben tartjuk hogy még hűsítőbb legyen. Maga a hatása nem egy nagy durranás, a rovarcsípést max hűsíti viszont a napallergiámra és a meleg kiütésekre nagyon jó. Ennél sokkal hatásosabb az aloe Vera gél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.