Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   75   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2013. július 3.

Kiszerelés:   75
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

A természetes sóból, xylitből és kamillakivonatból álló, kíméletesen tisztítja a fogakat és ápolja a fogínyt. Megakadályozza a fogkő újraképződését és megszabadítja a fogzománcot a szuvasodást okozó baktériumoktól. BDIH kontroll, Öko-Test gut.

jgyurma

2014. július 18.

A családot megosztotta, de nekem nagyon ízlett. Nem durván sós, mert van benne Xylitol is, viszont a zsálya íze robban benne - mintha frissen vágták volna a kertből. Nem egy fogkrém íz, hanem sokkal inkább a természet íze. Én minden fogmosáskor libabőrös lettem a gyönyörtől. :-) Imádtam, hogy nem vagyok szomjas utána, nem tapad össze a szám. Kiválóan tisztít, és ez a tisztaság érzet órákkal később is megmarad. Tény, hogy nem egy habzásbajnok, de azért van habja. Akinek a habzás fontos a komfort érzetéhez, annak nem ajánlom. Nekem viszont egyelőre a kedvenc sós fogkrémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 18.

tenyitomi

2013. július 23.

Na ennek van csak igazán tengeri sós íze.A tisztító hatása kiváló,a habzása natúrságához mérten szinte 0,mivel hogy mentolmentes,nem a mentolmániások kedvence lesz.Személy szerint eléggé megszerettem a mentolmentes fűszeresebb jellegű natúrfogkrémeket,ugyanolyan komfortérzetet biztosítanak,mint a szintetikus társaik,ha nem jobbat.Nekem átjött,.75ml/1100pénz is tűrhető és semmi vegyibomba nincs benne ráadásul.Frissítés:Azt vettem észre,amióta használom,hogy a makacs helyen levő fogkövet szépen csökkenti.Fogkőre hajlamosok tegyetek egy próbát vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol

A görög zsálya levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikróbális, összehúzó hatású összetevő, valamint kiválóan tisztatja, szagtalanítja és védi a szájüreget, ezért gyakran használják fogkrémekben.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.