Egyéb

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   csomagolásmentes bolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pannesz, Módosítva: 2019. április 12.

Lelőhely:   csomagolásmentes bolt
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szőrtelenítésre szolgáló cukorpaszta. A szintetikus gyanta természetes anyagokból (cukorból, vízből és citromsavból) készült alternatívája.

pannesz

2019. április 11.

Ha valaki tud vele bánni, annak biztos jó, sajnos én nem vagyok elég ügyes a használatához.
Olvad a kezemben, nem tudom kizárólag a kezelendő felületen tartani a pasztát, így aztán pár perc alatt én is, és fürdőszoba is ragacsos lett. "Tépőerősségben" is jobbat vártam.
A szőrtelenített bőrfelület sima, puha a kezelés után, viszont bajusznál másnap kis piros kiütések jelentek meg,
talán egy nyugtató krémmel ez megelőzhető.
Dobozát teljesen kitölti, így kibontás után a doboz oldalára kerülő paszta megnehezíti a további nyitást, csukást.
Természetes dolgokat kereső ráérős hölgyeknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 11.

talán egy nyugtató krémmel ez megelőzhető.
Természetes dolgokat kereső ráérős hölgyeknek ajánlom.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.