Egyéb

Ár:   1530 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vdev92, Módosítva: 2015. május 30.

Lelőhely:   Patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Fekete nadálytő gyökér kivonatot tartalmazó gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatású készítmény.
Zúzódások, izom- és ínszalaghúzódások, rándulások, ízületi fájdalmak, valamint a hát akut izomfájdalmának külsőleges kezelésére alkalmazható.

Pöti

2019. május 13.

Nekem rengeteget segített màr, izomfájdalom ès zúzódások esetén is. Persze olyan hatást senki se várjon tőle, mint pl egy diklofenákos krémtől, de először mindig ezzel próbálkozok, meg a Salonpas tapasszal és legtöbbször ennyi elèg is szokott lenni, pedig aztán rajtam sokszor van mit kezelni (suta vagyok, na)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

domnora

2017. szeptember 26.

Más már a csomagolása, mint a képen. Szuper krém, bármilyen gyulladásra, húzódásra eddig nekem és a családomnak tökéletes volt. Bátran ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Adamzthebest

2017. szeptember 17.

Nem ér semmit. Becsipodest kentem vele. De nem használt semmit csak csupa zsír lettem. Bevettem egy apranaxot érdekes egyből elkezdtem érezni hogy hat.. Ha szereted kenegetni magad ilyen krémekkel és hiszel a placeboba akkor ezt neked találták ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Zsuzsifruzsi

2017. június 19.

Ínhüvely gyulladásra ajánlották patikában, de sajnos egyszer tudtam használni. Este kentem be, és reggelre jobban is éreztem magam, viszont a bekent felület elkezdett nagyon viszketni és teljesen "beragyásodott". Így abba kellett hagynom a kezelést, sajnos valamelyik összetevőre érzékeny vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Ainran

2016. október 6.

Sokat segített a bokaízület gyulladásomon. A nap végére már fájt a sétálás, menni már elég lassan, sántítva tudtam csak. Már első használat után érezhető volt az eredmény, de továbbra is használom. A lábamat pihentetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

aniita

2015. december 3.

Nekem az újabb csomagolású van meg. Sajnos már 1 hónapja a második dobozzal kell használnom. Bokaszalag húzódásra kapta anyukám a gyógyszertárba. Azóta napi szinten kenem vele. Ha sokat tettem a bokámra égette (még az elején), szóval vigyázni kell vele, hogy szép vékonyan kell bekenni vele a területet. Fájdalomcsillapító, gyulladás csökkentő, az nagy szó hogy szeretem....mert ilyen helyzetbe semmilyen kenőcsöt se szeretnék, mert borzalmas fájdalmaim vannak, de ezt a kenőcsöt csak javasolni tudom mert hasznos kis dolog:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

erita

2015. augusztus 12.

hatalmasat estem. kék-lila folt plussz lábdagadás lett az eredmény. sokat segített, a fájdalmat hamar eltüntette, a foltok nehezebben múltak, de megvenném újra, ha valami baj lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Emolliensek: Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Cetyl Stearate, Glyceryl Monostearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Monostearate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Phenonip

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Nem szabványos INCI név. Egy parabénekből és phenoxyethanolból álló tartósítószer keverék.