Egyéb

Ár:   135 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2015. május 22.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Antibakteriális, alkoholmentes törlőkendő

Yubiri

2015. május 11.

270 Ft-ért vettünk 2x70 db-ot, nekem ez nagyon megérte.
Frissítésre (hónalj, arc, kéz) használom, illetve a wc deszkát szoktam vele áttörölni.
Nagyon finom (púderes-babás) illata van, órákig el lehetne szagolgatni.
Sajnos hamar kiszáradtak a kendők, pedig visszazártam jól, plusz még nejlonzacskóba is bekötöztem, így céljára nem tudom mind a 70 darabot elhasználni.
Jobbra értékeltem volna, mint a Lidl termékét, de mivel az összetevők nagyon nem tetszenek, ezért csak 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 11.

270 Ft-ért vettünk 2x70 db-ot, nekem ez nagyon megérte.
Nagyon finom (púderes-babás) illata van, órákig el lehetne szagolgatni.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol