Egyéb

Ár:   800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogéria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Lelőhely:   drogéria, online

Illatcsalád: gyümölcsös, virágos

Audry1

2020. augusztus 24.

Pár hete vettem a DM-ben, mert kifogytam a parfümjeimből és kellett utánpótlás. Amikor megláttam nagyon megtetszett, ahogyan a márka több terméke is, így ezt (is) megvettem.

Nem bántam meg, nagyon aranyos a kivitelezése, az illata pedig kellemes édeskés, egyáltalán nem gyerekes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool