Flying Tiger

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Flying Tiger üzletek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rrituss, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Flying Tiger üzletek
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Aloe verás gél. Illatanyag nélkül.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Anouk

2020. július 12.

Uh, nagy kedvenc ez a krém, én is használom mindenre, arckrémnek, nap utáni száraz érzésre (pedig nem is napozok...), irritációra. Szép összetevős és olcsó, kár, hogy macerás a beszerzése, mert nem minden tigerben kapni (főleg korona alatt ha zárva is vannak a boltok ugye)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

KittyMitty

2019. december 8.

Használtam a régebbi fajtát és a mostani legújabbat. Az összetétel a leírás alapján nem változott, de ez az új sűrűbb és fehérebb is, szóval valami azért csak változott. Mindenesetre én nagyon szeretem, az irritált bőrt megnyugtatja. Én nem vagyok egy nagy testápolós, nem szeretem azt az olajos ragacsos érzést, így ha száraz a bőröm ezzel kenem be, utána már nem is húzódik, az ekcémámat is szépen lenyugtatja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

rrituss

2018. október 26.

Kellemesen hidratál, nyáron hűsíti is a bőrt. Szúnyogcsípéstől kezdve napégésen át a kiszáradt arcbőrig, kézig szinte mindenre jó, univerzális otthoni krém. Nagyon elégedett vagyok vele, ráadásul nagy kiszerelés és abszolút pénztárca barát. Az egyetlen gond, hogy csak a Flying Tiger üzletekben lehet kapni, ahova beszabadulva tuti ragad még az emberre ez-az. Remélem nem csak időszakosan tartják, ez hamarosan ki fog derülni, mert a második tubus fog elfogyni, és lassan kell az utánpótlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.