Arkopharma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nomacs, Módosítva: 2015. október 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hajápolók

A Forcapil oldat regeneráló, hajnövekedést serkentő és hajhullást lassító hatású. Aktív komponensei szinergista - egymást erősítő- hatásukkal javítják a hajhagymák körüli hajszálerek vérellátását, ezáltal serkentik a haj egyik építőanyagának, a keratinnak a képződését.

Alkoholmentes, nem szükséges kiöblíteni.

muckó

2013. november 24.

Semmit nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Semmit nem használt.

szanaci

2013. október 25.

2 hónapja használom, látványosan dúsítja a hajamat, erősebb tőle a hajam, és rengeteg új hajszálam nőtt tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

ferike669

2013. szeptember 4.

Sziasztok,

Én használtam a sprayt és a kapszulából is szedtem. Nekem foltos hajhullásom volt, és semmi mástól nem nőtt vissza csak ettől. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Sziasztok,

Giselle86

2013. február 22.

Komoly és hosszú ideje tartó hajhullás után próbálom visszakapni a dús hajamat. Lehetne barátságosabb az ára, viszont sok babahajam nőtt tőle, pedig nem használom naponta, csak hajmosás után. Nem zsírosít, nem is szárít. Elégedett vagyok vele, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

Nomacs

2013. január 5.

Nekem bevált hajhullásra, és nem szárította ki teljesen a fejbőrömet, mint az összes többi, második vagy harmadik helyen alkoholt tartalmazó termék. Naponta fújtam, esténként, és nem néztem ki úgy reggel, mint akit kimostak, nem is zsírosodott jobban a hajam. Az ára nem túl barátságos, és az összetevők is lehetnének szebbek, de még így is jár a négy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium PCA, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Biotin

Parabének családjába tartozó tartósítószer.