Egyéb

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online, drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debko, Módosítva: 2020. július 28.

Lelőhely:   online, drogéria
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyulladáscsökkentő, gombaölő, antibiotikus és regeneráló hatású gél.

Debko

2020. július 28.

Nagyon jó állagú, eredeti aloe vera levélből kinyert gél állaga van. Leégésre használom, de gyakran az arcomat kenem be vele, akár mindennap. Ami furcsa nekem, hogy ezt követően kipirosodik az egész arcom, látszik is, hogy hol a vonal, ahol bekentem. Nem tudom, allergiás lehetek-e rá, vagy érzékeny rá a bőröm, vagy másnak is így reagál-e a bőre? Pedig az aloe vera elvileg minden bőrtípusra gyógyír, ezért nem értem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel