Egyéb

Ár:   90 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szappanok

Eper illatú szappan

Yubiri

2020. május 12.

2019. január 22,. Meg vagyok elégedve a szappan állagával, illatával. Az illata elég erős, epres joghurtra emlékeztető. (Anyukám szerint cefre szagú.)
Upd. Használtam már a kókuszos változatát is, azzal ugyanannyira vagyok megelégedve, mint az epressel, mindig mindegyik illatból vásároltam, viszont most kipróbáltam a passzió gyümölcs, mangó illatváltozatot és ez lett a kedvenc szappanom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Helene

2019. március 17.

Olcsó és krémes szappan. Finom eper illata van. De sajnos meg kellett válnom tőle, mert néhány kézmosás után piros kiütések jöttek ki a kezemen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

siss

2019. február 9.

Hirtelen megszagolva valóban epres joghurt illata van,de társul mellé valami furcsa mellékillat. Ez egy picit elrontja,illetve hajlamos a mállásra,megrepedezik.
Egyébként jól habzik,krémes,könnyen olvad. Olcsó,összetevői is jók és nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1