Garden of Wisdom

Ár:   £9   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2019. november 25.

Ár:   £9
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A resistal retinol szérum 1% stabilizált retinolt tartalmaz, mely irritáció nélkül segít megelőzni a bőr öregedését. A RetiSTAR ™ a retinol stabil formája tokoferolt, nátrium-aszkorbátot és PEG-40-es hidrogénezett ricinusolajat tartalmazó diszperzióban, a maximális hatékonyság elérése érdekében.

• 1% RetiSTAR ™ stabilizált retinolt tartalmaz
  • Lágyítja a finom vonalakat és a ráncokat
  • Javítja a kollagén és az elasztin termelését
  • Akne elleni küzdelem és javíthatja a pórusméretet
  • Segíthet egyenetlen bőrszínen és a hiperpigmentációs problémákon.
  • PH = 4,5
  • A retinol fényre, hőre, nehézfémekre és oxigénre érzékeny.

dio14

2019. május 24.

Kb. 1 hónapja használom, előtte a TO retinoljait(squalane-os verziók) próbáltam, azoknál sokkal jobban tetszik. Ez egy emulziós formula, ami könnyen felszívódik, nem hagy olajos érzetet, szóval már ezért is sokkal jobb használni. Az illata talán a napraforgóolajra emlékeztet. Egy héten kétszer kerül rá sor, így nem irritál. Azt vettem észre a használata után pár napra nagyon telt és puha lesz a bőröm, belülről feszesíti. A miteszerekkel, pórusproblémákkal sajnos ez a szérum se tudott eddig mit kezdeni, de én ezt kezdem is feladni:(
Ha nem találok jobb ár-értékarányú retinolt, biztosa újra rendelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Ha nem találok jobb ár-értékarányú retinolt, biztosa újra rendelem.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Sodium Ascorbate, Tocopherol, Retinol
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopherol, Retinol