Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

playergirl20

2017. november 4.

Az illata nem rossz, de egyáltalán nem tartós. Néha magamra fújom ha úgy van kedvem, de nem venném meg (ajándékba kaptam)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Mossyka

2014. július 16.

Ó jaj, hogy már ez is itt van! :) Páromra próbálták rásózni házalók.... "Csak" 12 ezer volt darabja, de ha az ember mond nekik 3 azt hiszem francia nevezetességet, már egyből csak 6 ezer HÁROM darab. Fiatal egyetemistákkal árultatják ezt a sz*art. Agresszívek, bájolgók és még sorolhatnám. Senki ne vegye meg, mert még az illata is elszáll 2 percen belül. Az aukciós oldalon meg próbálnak tőle megszabadulni a csapdába csalt emberek. Több helyen is lehet olvasni, hogy milyen erőszakosan próbálják rátukmálni a kiszemelt áldozatra.
Up: Ma sétáltunk a városban, amikor párom tesója megszólal: "Nézd már ott vannak a parfümösök!". Mint kiderült már őt is megtalálták 3x... egy nap 2x is felcsengettek hozzá ugyanazok a srácok (memória befigyel). Srác meglátott engem, nagyra nyíltak a szemei és már mondta is kb. leállíthatatlanul. Illedelmesen megköszöntem neki és mondtam, hogy nem érünk rá és gyorsan kereket oldottunk. Azon nevettünk, hogy lehet venni kéne és elosztogatni ajándékba, hátha akkor megnyugszanak és békén hagynak. :)

Most volt róla szó a Fókuszban... Az árusokat már sajnálom egy picikét, de szánalmas, hogy mily módon próbálják átcseszni az embereket. Ezeket a parfümnek csúfolt retkeket még csak be sem vizsgálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Klayura

2013. december 28.

Olyan....tiszta illata van! Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Olyan....tiszta illata van! Szeretem!

Vanmegsuti

2013. augusztus 22.

Július közepén találkoztunk a parfümmel és az azt árusító két huszonéves hölgyeménnyel, akik a lent olvasottakkal azonos szöveggel kínálták nekünk a parfümöt. Technikájukat nem mondanám erőszakosnak, sokkal inkább "ügyesnek", mivel a társalgás gyorsított menetével, a folyamatos keresztkérdésekkel a gyanútlan járókelőket egykettőre össze tudják zavarni (bárki bármint gondoljon, őt biztosan nem... az a helyzet, hogy tényleg nagyon ügyesek). A "Tudtok mondani egy francia nevezetességet?" és hasonló kérdések segítségével sikerül feszültséget és bizonytalanságot kelteni az emberben, így bárki könnyű célponttá válhat.
Mi hivatkozván arra, hogy köszönjük szépen de egyetemisták vagyunk és már indultunk volna, számla nélkül "megkaphattuk" 2000 Ft-ért. Azt hiszem, egy nevenincs "parfüm" ennyiért még nem a világ vége figyelembe véve, hogy az illata egész kellemes, hétköznapokra pont megfelelő (azaz nem túl erős, nem túl tartós mégis van rajtad valami).Bár a csomagoláson található EDP feliratot teljesen indokolatlannak tartom, mégsem a parfümmel, inkább annak eladásával szemben érzek nem kis ellenszenvet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

kvitta.girl

2013. augusztus 15.

Én szerettem az illatát,magával parfümmel se volt bajom,de ez a tukmálás igen..
Nos hozzám is becsöngettek,hogy 2012 parfümje még nincs piacon de 12 ezer ft lesz de most csak 6 ezer mondjak párizsi nevezetességet cserébe. Oké mondom de nincs 6 ezrem. Srác odaadta 3 ezer ft-ért akkor de akkor számlát nem ad mert főnöke ha megtudja..Na ja gondolom persze. De amúgy is 3 ezer ft körül szoktam parfümöt venni,illata tetszett így megvettem.
Tartóssága gyenge,de nem rossz parfüm ez,nem tudom ez volt -e meg vagy a fekete dobozos,sok különbség illatban akkor sem volt köztük,férfi parfümjei is finom illatúak voltak de páromnak van parfümje.
Aztán minap városban is betaláltak akkor már párommal voltam,eltelt majdnem 1 év és próbálták a fiatalok elnyomni ugyanezt a dumát,hogy 2013 (ó már ennyi?) parfümje,és még drogériákban nem lehet kapni csak Párizsban..
Hjajj mondom igen tudom,már tavaly is ezt mondtátok,elég lassan érkezik be valóban ez a piacra.
Srác mosolygott,de megértette hogy még egyszer nem kéne a parfümje hál Isten.
Hogy ajánlom-e?
Egyszer meg lehet venni,ha le tudjátok alkudni,de amúgy nem nagy szám. 2-3 ezer ft értékben jó parfüm,nincs olcsó illata hál isten, de csak kipróbálni érdemes úgy is megunós illat mindegyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Én szerettem az illatát,magával parfümmel se volt bajom,de ez a tukmálás igen..
Srác mosolygott,de megértette hogy még egyszer nem kéne a parfümje hál Isten.
Hogy ajánlom-e?

latiffah

2013. augusztus 2.

Nagyon szeretem az illatát, és tartós is. Iga magamon nem érzem egy parfümöm illatát sem, de többen mondták nap végén, h érezni az illatot. Nem erőszakoskodott a két egyetemista lány akiktől vettem, nem bántam meg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Ayani

2013. június 27.

Én kaptam hármat 3 ezerért, úgy azt mondom megérte, támogatni kell a fiatal korosztály munkavállalását. Meg egy barátnőm is dolgozott nekik, na jó egye fene. :D Nekem 5 óra múlva is megvolt az illata. Ajándéknak jó lesz. :P Nálam nem volt rámenős, ezért mondtam, hogy oké, veszek, de add olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

bolero

2013. június 25.

Ez az, amit nagyon próbáltak rám sózni a Móriczon, miközben gyanútlanul sétálgattam.
Hát, igazából nem rossz illat, bár ott a srác azt állította, hogy 15ezer darabja, de csak nekem (:D) most háromezer. És ha nincs nálam készpénz, megvár, míg kiveszek az automatából. Kedves.
Mivel ez az erőszakos, túlbuzgó viselkedés emléke párosul ehhez az egészen felejthető, de alapvetően kellemes, csak semmilyen illathoz, ezért két csillag.
Amúgy fújt is rám belőle hála az égnek, elég gyenge, és szerencsére jó hamar elmegy az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Eugenol, Citral, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate