Egyéb

Ár:   € 89.99 és € 119.95   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cathi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 6.

Ár:   € 89.99 és € 119.95
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   külföld

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: firenzei nőszirom, ibolya, vattacukor, szicíliai citrusnövény

Szívjegyek: sziám benzoe, barackvirág, arab jázmin, pacsuli

Alapjegyek: mósusz-akkord, szantálfa, kávé, tubarózsa

Cathi

2020. február 9.

Update: kifujaskor kicsit szuros az illata, de kesöbb ez elhalvanyul, majd teljesen megszünik.
Növerem szerint szunyogriaszto szagu, es 30+-os nöhöz illik :D
Nem lett a kedvenc illatom, de neha jo a valtozatossag, es kicsit 'komolyabb' parfümöt viselni

Ezzel leptem meg magam karacsonyra, vakvasarlas volt.
Kicsit elter azoktol az illatoktol, amik megvannak. ( edesnel edesebb)
Ez is edes , de mashogy edes. En kicsit füszeresnek erzem, olyan melengetö.
Mindenestre nagyon különleges parfüm(nek tünik nekem)
Tartossagrol meg nem tudok nyilatkozni, mivel ma probaltam elöször.
Mèg nagy kerdöjel van a fejemben, hogy mit is tudnek meg irni, de fel napos tapasztalat alapjan csak eddig jutottam. Majd ha többször hasznalom , remelem tudom böviteni a leirasom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Növerem szerint szunyogriaszto szagu, es 30+-os nöhöz illik :D

Ezzel leptem meg magam karacsonyra, vakvasarlas volt.
Kicsit elter azoktol az illatoktol, amik megvannak. ( edesnel edesebb)
Ez is edes , de mashogy edes. En kicsit füszeresnek erzem, olyan melengetö.
Mindenestre nagyon különleges parfüm(nek tünik nekem)
Tartossagrol meg nem tudok nyilatkozni, mivel ma probaltam elöször.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol