Glossin Beauty

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vzsofi11, Módosítva: 2022. március 10.

Ár:   14 990 Ft
Kiszerelés:   12 x 2 g

"Hétköznapi sminked elkészítéséhez, valósítsd meg legvagányabb partisminkedet. Legyél visszafogott, extravagáns, színes, vagy nude... a lényeg, hogy érezd jól magad a bőrödben!"

6 matt, 3 multichrome, 2 metál, 1 glitteres árnyalatot tartalmaz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

canaille

2022. június 15.

Fantasztikus paletta. Annyira kihasználható, minőségi, egyszerűen wow. Mióta megvan, nem is használtam mást, sőt Csenge új monóira is lecsaptam (szintén wow kategória). :D Nem is tudom mit tudnék még hozzátenni, amit nem írtak le előttem: tartós, nem potyog, gyönyörű színek, még a tükör is szuper minőségű. Szerintem, ha csak egy palettát lehetne választanom, amit megtarthatok, akkor ez lenne az. Remekül kombinálható, minden alkalomra készíthető vele smink. Aki teheti ruházzon be rá, nem fogja megbánni. Fogalmam sincs, hogy csinálta Csenge, de ez perfekt minőség. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 15.

katalara

2022. június 8.

Mindenkinek ajánlom, hogy csapjon le rá, ha imádja a multikróm színeket! Eszméletlen gyönyörű paletta, a színek nem potyognak és tartósak!
Sajnos utazás közben a ‘sarki fény’ árnyalat összetört, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 8.

vamosd

2022. április 6.

Nagyon nagyon jó minőségű paletta. Nem potyog, tartós, könnyen eldolgozható. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 6.

wallflower87

2022. április 6.

Csak a héten kaptam kézhez, de az első próba nagyon meggyőző volt, kiváló minőség, nem porzik, a színek (főleg a multikrómok/csillámosak) pedig valami elképesztően gyönyörűek és különlegesek. Szerintem remekül kihasználható paletta, hiszen szolid hétköznapi sminket, soft glam lookot és igazán exta alkalmi, akár fellépősminket is egyaránt könnyen lehet vele kivitelezni. A csillámos zöld az egyik leggyönyörűbb szemhéjpúder amit valaha láttam, pedig egyáltalán nem vagyok az a zöldmániás, sőt..viszont ez nem akármilyen zöld, hanem egy egyszerre vibráló és mély méregzöld, ami a szuperfinomra őrölt arany csillámok miatt úgy ragyog, mint egy drágakő, ráadásul minden fényben elképesztő és biztos vagyok benne, hogy bármilyen szemszínnel és bőrszínnel csodásan mutat. Bevallom, a matt lilától és zöldtől kicsit tartottam és továbbra sem gondolom, hogy önmagukban használva a legelőnyösebbek (pláne kék szemhez), viszont akár a feketével mélyítve, akár a fényes árnyalatokhoz alapnak remekül kihasználhatóak és a paletta elrendezésének köszönhetően könnyen átlátható, milyen kombinációk működhetnek a legjobban. Persze aki kicsit gyakorlottabb és kreatívabb, a kombinációkat illetően a határ a csillagos ég :)
Mindemellett rendkívül jó érzéssel tölti el az embert, hogy a pénzével egy fiatal, ambiciózus és iszonyat tehetséges magyar hölgyet támogat. Hajrá Csenge, csak így tovább! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 6.

Lencseee

2022. április 5.

Ez nálam 5 csillag még úgyis, hogy a zöld oszlopot nem is használom. Tulajdonképpen, ha azt evesszük belőle, szuper, kompakt alappaletta.
Es a mattjairol csak szuperlativuszokban tudok aradozni!!! Nagyon sokszor ez kerul elo a gyujtemenyembol hasznalatra. Nagy pacsi a keszitojenek;-) a csillamos szinei ia szuperek, de abbol van tobb palettam is, ami ezen a szinten van. Jah, es egyaltalan nem porol 🙏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 5.

Szekiaaa

2022. január 30.

Imádom! Szuper pigmentált paletta, a multichrome színekről nem is beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

Imádom! Szuper pigmentált paletta, a multichrome színekről nem is beszélve.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Squalane eo 1 0