Goloka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 17.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szezám olaj különösképpen hasznos a vata megnyugtatásához, valamint meg lehet elõzni vele a bõr túlzott kiszáradását. Minden bõrtípusra ajánlott, az ekcémás, a kiütéses és idõ elõtti öregedésre hajlamos bõrnek kifejezetten jót tesz. A nap elleni védelem esetén is használható, mivel fényvédõfaktort tartalmaz.

Kiszerelés: 50 ml

TimeaZsofia

2018. november 25.

Nagyon szeretem. Sminklemosásra, dupla arctisztításhoz, vagy bárhogy. Nekem tetszik a - számomra - nyers, "zöldes" illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

idusmidus

2012. május 13.

Szeretem a Golokát, de alapvetően a szezám szépítőszerként nem jött be. Az arcomat eléggé "belobbantotta", inkább száraz bőrűeknek ajánlható. A hajvégekre sem vált be ez az olaj, a sarkamra és a lábszáramra használtam el. Érződik, hogy jó minőségű, az illatát nem preferálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Emolliensek: Sesamum Indicum (Sesame) Oil