Egyéb

Ár:   289 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia89, az összetevőket feltöltötte: szilardz, Módosítva: 2017. május 22.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Gran Finale Kamille&Aloe Vera nedves toalettpapír tökéletesen kiegészíti a száraz toalettpapírt.

Nem tartalmaz alkoholt, pH-bőrsemleges, dermatológiailag tesztelt és extra puha.

csemezb

2018. február 12.

Azért vettem meg, mert olcsó volt és gondoltam kipróbálom, a Rossmannos nekem nem jött be, a Zewa meg egy kicsit drága. Az illatát nagyon nagyon nem szeretem, sajnos ez nem jött be, viszont kellően nedves, nem irritál, ez nálam fontosabb. Összességében 5 csillag lenne, de 4-et adok az illata miatt, szerintem a kék csomagolásos változatát fogom legközelebb kipróbálni.

UPDATE: A fele elfogyott már, és a csomagolása nem zárható, hiába nyomom oda, már nem ragad le. A legfelső darab elkezd mindig kiszáradni. Ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Kingucii

2017. szeptember 4.

Kellően nedves, még az utolsó darabka is.
Mindennapokban használom, a száraz toalett papírt kiegészítve.
Nincs túlparfümözve, nem irritál.
Akciósan én is betárazok belőle.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Kellően nedves, még az utolsó darabka is.
Mindennapokban használom, a száraz toalett papírt kiegészítve.
Nincs túlparfümözve, nem irritál.
Akciósan én is betárazok belőle.:))

Cintia89

2017. április 7.

Én nagyon szeretem nem drága és az egyik legjobb nedves toalettpapír amit próbáltam.
Kellően nedves, jó illata van, nem irritál, nem szakad könnyen. Ragasztócsíkja is elég jól bírja a kiképzést, könnyen kihúzhatóak a kendők a csomagolásból. Akciósan 189 Ft szokott lenni a Pennyben olyankor mindig beraktározok belőle. Alapdarab a mindennapokban! 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol