Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   €116   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tillisilli, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   €116
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Bőrmegújító hámlasztó gél a fiatalos ragyogásért. Varázsmogyoróval csökkenti a pórusok méretét, eltávolítja az elhalt hámsejteket és a fölösleges faggyút. Természetes növényi kivonatokkal és termálvízzel segít megnyugtatni, táplálni és ragyogóvá varázsolni a bőrt.

evaphleg

2019. március 3.

uristen, en meg soha nem szaladtam bele ekkora lehuzasba, nehogy megvegyetek!!!
80eurt fizettem erte a budapesti repteren.
semmire sem jo, valami fura anyag feher csomokba all ossze es azt allitjak ez a bor hamlasztasa.
jo tanulopenz volt, nem is ertem hogyan mukodhet meg ez a ceg....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

uristen, en meg soha nem szaladtam bele ekkora lehuzasba, nehogy megvegyetek!!!
80eurt fizettem erte a budapesti repteren.
jo tanulopenz volt, nem is ertem hogyan mukodhet meg ez a ceg....

tillisilli

2017. november 7.

Update: gampen kartars véleménye nyomán (ld. Megjegyzések) ez a krém egy átverés. Uh minden csillagot lehúztam. Nem hámlaszt...

Amiért ez a krém érdekes, mert amikor felkened, ilyen szürke valamik hámlanak le a bőrödről. Legalábbis, ha nem átverés, akkor valóban lehámlik valami. Ha átverés (és ezt nem tudtam kideríteni) akkor van benne valami anyag, ami a bőrön ilyen kis szürke hurkákká áll össze, mintha a bőr finoman lehámlana.
Tény, hogy használata után a bőr remekül beszívja a krémeket, és finom bababőr tapintása lesz.

Ha valaki tudja, hogy átverés-e az, hogy ilyen látványosan hámlaszt, árulja el. (Gyógyszerészek, hol vagytok?)

(Ár-érték arányban durva. 80€-ért vettem a bécsi reptéren, mert egy nagyon nagyon csinos fiúcska rábeszélt. Vsz ha nem ilyen csinos, nem alélok el, és nem adok ki pénzt valamire, amire nincs is szükségem.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.