Hannah Montana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

A Hannah Montana Shine On! illatával.

Szappan&Bubii

2013. november 10.

Ó, hát ez is fent van? :D
Hát igen, én is nagy Hannah Montana fan voltam, engem anno az unokatesóim leptek meg vele. Finom illata van, jó kis termék. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 10.

Ó, hát ez is fent van? :D

Laura19

2013. október 20.

Régen én is Hannah-lázban égtem. :D
Anyukám tisztában volt vele. Olyannyira, hogy egy nap ezzel lepett meg. Rögtön a nyakába ugrottam, nem győztem hálálkodni! Nagyon szerettem. Igazi, friss, kellemes, fiatalos illat. Még az osztálytársaim is dicsérték, mikor tesi óra előtt befújtam vele magam. Szóval fiatal éveim elképzelni se lehetett volna enélkül. Hónapokig csak ilyet voltam hajlandó használni. :'D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

Régen én is Hannah-lázban égtem. :D

Bibi

2013. április 25.

Ez valami iszonyat büdös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Ez valami iszonyat büdös!

marinababa92

2013. április 8.

egyszer viccből kaptam ilyet egy barátnőmtől,azóta ezt használom! egyben dezodor és parfüm! a fiúk dicsérik,sokáig tartó kellemes illat,tényleg elfedi/semlegesíti az izzadságszagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Incus

2012. november 10.

Lehet hogy annak is köze van ahhoz, hogy örök gyerek vagyok, de én nagyon szerettem ezt. Mikor kitört ez a Hannah Montana láz, és már a 100ft-osok is tele voltak ezzel, ne mis nagyon törődtem vele. Aztán a velem egyidős unokanővérem mutatta hogy mit használ, mert nagyon tetszett az akkor még ismeretlen illat. Én is beszereztem egyet, igaz testvérem előszeretettel macerált érte. Abban az időben több barátnőm is használta ezt a dezodort. Boldog emlékeket idéz fel, mikor meglátom valahol ezt a dezodort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Tytto

2012. szeptember 10.

Hát, én húszon éves létemre boldogan fújkodtam magam vele, engem nem érdekel, ha azt mondják hogy az eper vagy gyerek rágó, vagy társai gyerekesek, örömmel illatozom ezektől. Leszedtem róla a papírt, rögtön egy anonim dezodor lett, nem hannah montanas :D No, de! Mikor ezzel fújtam magam, akárhogy dezodoráltam mellette mással, hóni szagom lett. Nem értettem, mert mikor nem használtam ezt hozzá, akkor nem volt. Aztán rájöttem, hogy igazából rövid állás után ennek volt rajtam olyan szaga :D Úgyhogy, amint erre rájöttem, rögtön abbahagytam, azóta a polcomban árválkodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Jelizz

2012. szeptember 7.

Szerettem! :D fini édes tartós eper illata van cutie lady's hez hasonlít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Szerettem! :D fini édes tartós eper illata van cutie lady's hez hasonlít :)

zdoreebaba

2012. szeptember 2.

Elsősorban gyerekeknek ajánlom ezt a Hannah Montana terméket. Én unokatesómtól kaptam, de már elég ,,öreg" vagyok, úgy gondolom, hogy elhasználjam. Az illata émelyítően édes és kimondottan fiatal kislányoknak való. Így meghagytam, aztán, ha nem romlik el, majd valamelyik másik rokonomnak, barátomnak odaadom ajándékba!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate