Hayejin

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gretas, Módosítva: 2020. január 15.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nyugtató maszk, amely ausztrál teafalevél kivonattal, teafa olajjal és centella asiatica kivonattal ápolja és védi az érzékeny bőrt.

anitazs

2020. február 23.

Nagyon szeretném szeretni ezt a márkát, mert egyébként kedvelem a koreai fátyolmaszkokat.
Kevert, inkább zsíros típusú az arcbôröm, azt gondoltam, a teafa jó választás lesz.

Egy hete használtom (egy tasak tartalmát több alkalommal, hiszen az alján összegyûlik egy csomó hatóanyag, amit vétek lenne kidobni). Eddig az a tapasztalatom, hogy ez mégsem az én bôrömnek való, ezért is csodálkozom, hogy itt minden arctípusra ajánlott. A teafa köztudottan szárító hatású. Ott, ahol az én arcom kiszáradásra hajlamos, ki is száradt tôle, viszont ahol zsíros, furcsa fényes, csillogó maradt használat után.

Nagyon sajnálom, mert a feszesítô, feltöltô hatását érzem és látható, de nem minden bôrtípusra való.
Lehet, hogy elhasználom a többit is és update-elek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Lehet, hogy elhasználom a többit is és update-elek majd.

kaktuszkatusz

2019. november 14.

Nagyon érzékeny bőröm van, ami hűvös időben még rosszabb. A nyugtató maszk nagyon kellemes érzés a bőrömnek, 20 perc után érzem, hogy a húzódás, feszülés teljesen elmúlik és hetekig kitart.Mindenkinek ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Gabriella13

2019. november 13.

Kellemes nyugtató érzést keltett az arcomon, 15 perccel később a levétel után az arcbőrömet feszesebbnek és felfrissültnek éreztem. A hatása sokáig volt érezhető, valamint látható. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki tenni szeretne a bőre egészségéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Katerina86

2019. november 8.

Nekem nagyon bevált, tényleg 15 perc az egész és látom ahogy elszíneződik a fátyolmaszk, ahogy dolgozik rajtam. Minden használat után tényleg láttam már másnap reggel, hogy megnyugtatta a kipirosodásra hajlamos, érzékeny arcbőröm. Ami még nagyon fontos, nem szárította ki azokat a részeket, ahol nincs gond. Kellemes, természetes az illata és könnyű feltenni, illetve majd levenni a maszkot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Antioxidánsok: Madecassoside, Asiaticoside, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak