Egyéb

Ár:   899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sekiseido, Módosítva: 2019. november 3.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• Világosít és egyenletes bőrtónust biztosít
  • Vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag - naponta használható - eukaliptusz rost arcmaszk.
  • Segít a bőr tónusát harmonizálni, a sötét elszíneződések kialakulását megelőzni.
  • Vegán, Lime-mal és őszibarackkal.

GKrisz

2019. november 3.

Pont a héten próbáltam. Nem rossz, nem irritálta az arcom. Láttam, hogy hidratált is már egy alkalom után, de elájulni nem ájultam a látványtól. A fátyolban sok a cucc, nem spórolták ki belőle. Ami nem tetszett: azt hittem, hogy a maszkot nem fogom tudni szétszedni és egy db csomó lesz mire kiszedem, végül sikerült ezt elkerülni. Valamint a száj felett, illetve az orr alatt alig van maszk, csak mutatóban, a lélek tartja a száj feletti részt össze. (Legalábbis abban így volt amit én próbáltam.) El tudom képzelni, hogy rendszeres használatával szép eredményt lehet elérni, de ahhoz nekem drága, hogy ebből/ezekből a maszkból heti hetet tegyek fel, de heti három is sok. (Emlékeim szerint drágább, mint a fenti ár, ha jól emlékszem). A többit is ki fogom próbálni, több félét vettem belőle, de ha a többi is így teljesít mint ez, nálam sztornó, mert ezért az árért nekem van jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract
Vitaminok: Niacinamide

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.