Egyéb

Ár:   $3   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2015. október 26.

Ár:   $3
Kategória:   Hajfestékek

Arab régióból származó, hosszantartó hennapor. Hajra és bőrre is használható.

4 színben elérhető:

• Black with Bakhour
  • Burgundy with Oudh
  • Brown with Rose
  • Red with Saffron

7ot

2016. május 13.

Nekem a fekete verzió volt, ami nem is fekete.
Érdekes cucc. A barna hajamnak nagyon szép vöröses csillogást adott és elég tartós is volt. 3 használatra volt elegendő, pedig nem kevés hajam van. Az illata (inkább szaga) érdekes, főleg, hogy még illatosítva(?) is van. Nekem elsőre valami füstölő jutott eszembe róla, aztán átcsapott mocsárszagba. :D Ezt napokig érezni... Kísérletezem tovább más hennákkal is, ettől függetlenül ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 13.

Nekem a fekete verzió volt, ami nem is fekete.

Illatanyagok: Essential Oil

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.