Egyéb

Ár:   350 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pansy, Módosítva: 2019. június 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Természetes alapanyagokból készült kézműves termék, mely gazdagon táplálja, ápolja bőrödet, a fürdő ellazít, kényeztet egy fárasztó nap után.

A fürdőgolyókat megváltozott munkaképességű embereket foglalkoztató társadalmi vállalkozás készíti.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.