Holo Taco

Ár:   $13   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2020. október 19.

Ár:   $13
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Holografikus csillámokat tartalmazó fedőlakk.

bernadettu

2021. február 19.

A zsibin sikerült megvennem a Unicorn Skin kollekciót. Imádom a fedőlakkokat, egy sima mezei lakkot is nagyon fel tud dobni. Bármilyen színnel működnek, nemcsak a kollekcióhoz kiadott fehér és indigó lakkal.
Ezek az "alap lakkok" viszont annyira nem jöttek be, elég gyorsan sűrűsödnek, így gyakran kell higítani.
A Unicorn Skin fedőlakkokat viszont bátran ajánlom, pont úgy néznek ki mint a fotókon és nem nehéz lemosni, ami nekem fontos szempont volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Skic

2020. december 25.

Decemberben rendeltem 5db különböző körömlakkot tőlük, 6 nap alatt ért ide. 1 long lasting base, 1 glassy top coat, egy one coat black, 1 cosmic és 1 solar unicorn skin-t. A csomagolás elképesztően szép, minden részlete kidolgozott, teljesen lenyűgözött! Az alap csomagolás egy fekete doboz (rajta alig láthatóan kis fényes holo taco ikonok), belül szivaccsal, amibe 4db üveg fér a saját kis dobozával. Én ilyen prémium termékkel még nem találkoztam, de nem is vettem 1000Ft-nál drágábban körömlakkot eddig (🙈), szóval nem vagyok jártas a dologban. A long lasting base-el nekem 3 nap alatt agy teljes körmöm és két sarok kopott le, egy 2 babás háztartásban, a karácsony előtti takarítós, készülődőd időszakban, és egyáltalán nem kíméltem őket. Szerintem ez nem rossz, ha valaki tud meg akar vigyázni rá, simán jóval több lehet. A onecoat black nem vicc, teljesen tökéletesen fed egy rétegben. A unicorn skin az egy csoda, konkrétan nem tudom levenni róla a szemem. Nem is hiszem el, hogy mennyire szép! A glossy taco szuper, nem veszít a fényéből. Felvinni mindegyiket könnyű, gyorsan szárad. Szóval eddig egy álom. És akkor jön az ára. Amúgy nem lenne vészes ilyen minőségért, de Magyarországra szállítva mi az 5db-ért vámmal és szállítással a kétszeresét fizettük (a vám bele van számolva az árba, mindenképp ki kell fizetni, nem csak ha lebukik). Nem ismerem igazán a hazai kínálatot, de nem tudom mennyire éri meg valakinek, aki nem egy simply rajongó. De én (aki az) cseppet sem bámtam meg, teljesen feldobta ezt a kissé ( 😂 ) nehéz időszakot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.