Egyéb

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: belle, Módosítva: 2016. július 8.

Kiszerelés:   72 db
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Puha, vastag, nedves törlőkendő visszazárható, műanyag- tépőfedeles csomagolásban. Krémesen hidratál. Nem tartalmaz alkoholt. -mikrobiológiailag tesztelt!

vl

2017. június 23.

Nem szoktam különösképp túlvariálni a popsitörlő vásárlást, általában sima teszkósat veszek, de gyakran kötnek ki a kosaramban hasonló kiszerelésű és árú kendők a 'százasban' és társaiban, de ez botrányos. A szagán még túllépnék, de az, hogy marta a pofámat mikor sminket töröltem volna le vele, pedig ilyen nem gyakran fordult elő, akármilyen olcsóbb kendőt vettem.
Félelmetes belegondolni, hogy ezt babáknak szánták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Félelmetes belegondolni, hogy ezt babáknak szánták.

pont

2017. január 29.

igazából a nagyon erős és teljesen felesleges illatán kívül nem tudok mibe belekötni. nem csíp, nem irritál, elég nedves és puha. ár-érték arányát tekintve tökre megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

dindori

2017. január 23.

Én arctisztító kendőnek használom, a sminket szépen lehozza, a törlőkendők mérete kicsit kicsi, viszont az illata nagyon erős, emiatt én még vízzel mindenképpen leöblítem utána az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

eperturmix

2016. november 24.

Hatalmas kiszerelésben van meg,elég sokáig elég lesz.Az illata nem épp a legjobb,nekem piszkálja egy kissé az orrom,semmihez se tudom hasonlítani.Viszont a kendők tetszenek,extra puhák,megfelelően nedvesek és jó nagyok.Pont ezt szeretem.Nem szakadékony
A csomagolás kicsit gagyi azzal a pattintós módszerrel,mert elég erősen le kell nyomni azt a pici pöcköt hogy kinyitódjon,de mivel nem egy drága tétel ez,így elnézem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.