Huggies

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   64 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2014. november 3.

Kiszerelés:   64 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

• Olyan gyengéden tisztít, mint a pamut, a gyapjú és a víz.
  • Természetes rostokat tartalmaz.

nemesanita

2011. november 19.

Mennyire örültem mikor akcióban kb.630 ft-ért rögtön 2csomagot adtak a Tesco-ban.Az illata semleges,semmi babaillat,tényleg illik rá a Pure elnevezés.A feladatát elvégzi,de semmi extra,én szeretem ha van egy kis illata.De legalább nincs benne annyi káros anyag.Hogy újravásárolom -e?Hát nem tudom,talán ha akciós lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 19.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.