Egyéb

Ár:   $28.80   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katacita, Módosítva: 2017. június 1.

Ár:   $28.80
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

MFDS (Ministry of Food and Drug Safety) által hitelesített ránctalanító szérum 7,98% ginzeng kivonattal. Rugalmassá teszi, táplálja és megfiatalítja a bőrt.

Bog

2017. szeptember 3.

Update: visszajöttem plusz egy csillagot adni neki, mert az üveg végére megszerettem. Nem igazán látok semmilyen ráctalanító hatást, de a végére megtanultam használni és egész jól hidratált. Nem fogom újra venni, egy próbának elment.

Kb. egy hónapja használom, de nem is tudom, kicsit többet vártam. Olyan semmilyen. Nem is rossz, de szerintem semmit nem csinál. Nagyon szerettem volna egy ginzenges valamit, mert koreai körökben ódákat zengenek róla. Oh my brush Viki ajánlására döntöttem ez a szérum mellett, de őszintén szólva szerintem pénzkidobás volt, főleg, hogy nem épp olcsó!
Nehezen, vagy inkább sehogy sem szívódik be, erős ragacsos réteget hagy az arcon. Elég erősen illatosított, gondolom ez az átható ginseng szagot hivatott elnyomni. Szerintem egyenesen büdös.
Én azt vettem észre, hogy nem hogy nem javít a bőröm állapotán, talán még ront is. Amióta használom zsírosabb a bőröm és tágabbak a pórusaim. Eleinte reggel-este használtam az instrukciók alapján, most már azonban nem kenem reggel, mert iszonyúan fénylik tőle a fejem!
Bizony ez nagyon nem jött be! Lehet hogy el sem használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Bizony ez nagyon nem jött be! Lehet hogy el sem használom!

katacita

2017. június 13.

Jó kis mindennapi szérum, amihez tudok nyúlni, ha nem akarok valami erős hatóanyagú (pl. retinol, C-Vitamin vagy AHA) arcápolót használni. Úgy érzem, hogy felfrissíti a bőröm, nagyon kellemes, zselésen folyós állagú, pillanatok alatt beszívódik a bőrbe. Szerintem bármilyen bőrtípusra megfelelő lehet, egyáltalán nem zsírosít, inkább hidratáló és olyan hűsítő hatása van. Az illata elsőre elég intenzív, de aztán elmúlik, meg szerintem nem kellemetlen. A ginzeng elvileg jó a bőrnek, én hatalmas változást nem érzek, de a rétegezős rutinomba tökéletesen belepasszol, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Dimethiconol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Ethoxydiglycol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hyaluronic Acid

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.