Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5 x 2 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mangusztaho, Módosítva: 2015. december 29.

Kiszerelés:   5 x 2 g
Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Korrektor paletta a bőrhibák elfedésére.

mangusztaho

2015. december 16.

Egy éve rendeltem Ebayrol kíváncsiságból. Nagyon olcsónak találtam és úgy véltem hogy nem lehet túl jó minőségű.
Egy videó véleményt találtam róla miszerint teljesen rendben van a termék.

Amikor megérkezett nem hittem a szememnek. Tökéletesen pigmentált és nagyon jól elfedi a piros foltokat, sebeket.
Igazából azóta is folyamatosan használom és komoly sminkeknél is helytállt!
Persze elengedhetetlen mellette a megfelelő alapozás és smink fixálás, de nekem bevált!

Tapasztalataim szerint kicsit zsírossá, fényessé teszi a bőrt ezért tényleg nagyon fontos a megfelelő fixálás.

Teljesen megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Egy videó véleményt találtam róla miszerint teljesen rendben van a termék.

Igazából azóta is folyamatosan használom és komoly sminkeknél is helytállt!

Teljesen megérte az árát!

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.