Intimissimi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Intimissimi üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2013. június 9.

Lelőhely:   Intimissimi üzletek

adrica

2018. május 9.

Most próbáltam ki. Egy használt ruci üzletben volt. Ha még ott lesz, hazafelé, lehet, hogy megveszem. Az eleje borzalom, de kb. fél óra? se, és megérkezik az a bizonyos púderes vaníliás kis?, vagy inkább nagy édesség. Ez a nem is tudom, hova rakjam érzés. Ez a kell nekem? Biztos? De közben meg isteninek érzem a kezemen. Őrület. Az eleje számomra egy mű kókuszos, aztán jön a rózsaszín meglepetés felhő cukorkás szellő képében. Szerintem aki szereti az édeset, annak nem rossz, sőt. Csak az elejét kell túlélni :) Erős 4 cs!!!! Megsértődtök, ha azt mondom, nekem Prada Candy jut róla az eszembe?!

Up.: Visszamentem, megvettem. Az eleje, nem is tudom, brutális? :) Először nem éreztem elég intenzívnek, aztán megkínáltam magam jó pár fújással. Aztán leszáradt, jó időnek el kellett telnie, hogy megérkezzen a púderes vaníliás édesség. Most már élvezem, de nekem most nincs hozzá kedvem, és rájöttem, hogy hasonló kategóriában van ilyen típusú illatom. Szóval megválnék tőle egy hú, elég sok van az üvegben, az intimissimi feliratig fogyott belőle, szóval úgy gondolom a 3/4-e megvan. Ha valakit érdekel 2000.- + postaköltség és az övé, csak üzenjen nekem, illetve, ha lesz időm, felteszem az eladók közé, üsse le bátran. Szerintem jó illat, nincs vele semmi gond, csak nekem kb. 2 illetve 3 x ennyi van ami hasonló. Pl: az én ízlésem azt súgja, hogy a Naomi Campbell Sunsetjére nagyon hajaz, és abból nem rég sikerült egy nagy üveg másolatra szert tennem, az mint édesség, krémesség bőven elég lesz. Most nem jut más az eszembe mihez hasonlít, de tuti van még a szekrényemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 9.

Piri11

2016. július 26.

Kifújáskor és utána kissé fullasztó illata van, igazából nem is púderes, hanem olyan ... nem tudom :))
Viszont egy kis idő elteltével valami olyan mesésen finom, igazi púder illattá válik, amitől teljesen oda és vissza vagyok. Most ebben a melegben nem igazán tartós, és a hatósugara sem túl nagy, de ettől függetlenül én 5*-ot adok neki. Nagyon kíváncsi leszek, hogy egy kicsit hűvösebb időben milyen lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 26.

Myrtle

2016. február 24.

Nagyon különleges illat, de nekem valahogy nem áll jól. Nem szerettük meg egymást, így elváltak útjaink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

aidanne

2015. január 8.

Annyira utáltam púderes illatokat, de ahogy telt az idő ( felettem is) megszerettem egyszer kaptam ajándékba egy ilyen parfümöt de én hülye odaadtam anyukámnak. Most megint szeretném ezt az illatot.Ha van nektek lányok eladó írjatok ide :
aid-anne@hotmail.com köszönöm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 8.

aid-anne@hotmail.com köszönöm :)

Elen

2014. szeptember 2.

Szerintem nem Teint de Neige, hanem Montale Powder Flowers :) De a púder, az tuti :) (A Teint de Neige-re nekem inkább a L'erbolario Iris-e hajaz.) Nagyon szeretem. Idő kellett hozzá, hogy a púderes illatok közel kerüljenek az ízlésemhez, de ma már nagyon szeretem, ajándékba kaptam, mert barátnőmnek nem jött be. (Szerencsére.) Nem tudom, hogy az új illatok az Intimissimi-től (illetve a többek által említett Innocente) mennyire ugyanilyen, de szívesen megszagolnám :) Szívem szerint 4 és fél csillagot adnék, azért adok csak négyet, mert hajlamos tényleg túl sok lenni. Ritkán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

bianka670

2014. május 24.

Én most kaptam ajándékba egy ilyen parfümöt, de nem nagyon az én ízlésvilágom ez az illat, szóval megválnék tőle jóval a bolti ár alatt. Ha valakit érdekel nyugodtan írjon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

reka0417

2014. március 7.

Őrült nehéz, fullasztó illat. Hiányzik belőle minden jó érzés... :D Így tudnám jellemezni. Lehet, nem volna rossz az alapötlet, de ezen a parfümön mindenképpen finomítani kellett volna! Nagyon tömény púderillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

GlamourAndStyle

2013. október 25.

Elfogult híve vagyok az Intimissimi fehérneműknek, ez abban is megmutatkozik, hogy havonta, két havonta felüti fejét nálam a vágy "valami különösen szépért", hol kisebb, hol nagyobb hévvel, ennek eredménye pedig az, hogy már 3 ilyen parfüm sorakozik a polcomon, 4.-nél már sajnos muszáj voltam visszautasítani a kedves ajándékot, mert tudom, hogy ez a 3 üveg sem ebben az életben fog elfogyni.
Nos, az illat...ha van cukorkatúladagolás és fűszerfüst a parfümök világában, akkor ez maga a megtestesült PÚDERKÖD! Brutálisan púderes, annyira, hogy ez már bőven kiesik a komfortzónámból ha púderes illatvilágról van szó. Van benne valami nagymamáink poros, - ma már - ódivatú púdereiből és a babák friss illatú hintőporaiból is. Ahogy múlik az idő, egyre jobb lesz, a leszáradásában a sok púder enged egy kis teret a vaníliának és a pézsmának is. Nagy nyilvánosság előtt szerintem sosem jelennék meg az ő kíséretében, mégis van olyan alkalom, amikor szeretek a felhőjébe burkolózni, például az említett fehérneműcsodákhoz otthonra perfekt. ;) Dögösnek, szexinek semmiképp sem mondanám, inkább van benne valami vonzó, amitől az adott alkalmakkor illik a hangulathoz.
Akik szerelmesei ennek a kategóriának azok is vigyázzanak vele, mert egyáltalán nem egy visszafogott kis tisztaságillat és nem is modern, inkább ódon hangulatú. Bajban vagyok az értékeléssel, szerintem egyedi illatról van szó és piros pont jár azért is, hogy az Intimissiminél nem egy nagy ikon lemásolására törekedtek, de sajnos nem lett a kedvencem, így adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

sephora

2013. június 8.

A budapesti Árkádban lévő Intimissimi üzletben 15000 Ft feletti vásárlás esetén egy 50 ml-es EDT-t adnak ajándékba, mely értéke 10900 Ft.
Az akció június 8-9.-én tart!

*****

Aki szereti az igazi púder illatot, az mindenképp próbálja ki a bőrén ennek a parfümnek az utódját, mivel ezt már nem gyártják, ebben a kiszerelésben.
Az illat új elnevezése: Intimissimi: Innocente EDT (ezt és még két másik illatot feltöltöttem, de még nincsenek jóvá hagyva.)

Lorenzo Villoresi Teint de Neige illata szinte egy az egyben. A Villoresi illatnál ez egy fokkal light-osabb, viselhetőbb alternativa. A Villoresi-ből illatmintám van, teljesen beleszerelmesedtem, bár nyárra nagyon sok lenne. Még a hűvösebb évszakokban is lehet, hogy soknak érezném egy idő után. Ez az Intimissimi számomra az arany középút púder-illat kategóriában, igaz nem annyira tartós és lerobbanthatatlan illat, de pont emiatt szerintem kellemesebb lesz viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 8.

Az akció június 8-9.-én tart!

*****

timity

2013. január 22.

Köszönöm az érdeklődést, de már elvitték a parfümöt. Üdv: timity

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Köszönöm az érdeklődést, de már elvitték a parfümöt. Üdv: timity

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool, Coumarin, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Anise Alcohol, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol