Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2015. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Napozás okozta leégés, égések és szúnyogcsípés okozta kivörösödött bőr, valamint kisebb horzsolások esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Laura888

2020. szeptember 26.

A legjobb. Eléggé leégett a bőröm napozás, szolizás. Először Panthenol swiss 10% spray hab furcsaságot ajánlották a patikában (biztos valakinek ez a hatásos, nekem sajnos nem)2 napig állandóan kentem, nem használt, nagyon fájt a bőröm hiába. Utána néztem, ráleltem az Irix spray-re, először a kisebb kiszerelést vettem, és egyből csillapította az égési fájdalmat. Újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

bea29

2020. július 18.

Hólyagos napégésemre ajánlotta a patikus. Azon kívül hogy 5000 ft-ban került még csípett is gondolom az alkohol tartalma miatt. Az Aloe Vera gél 1000-szer jobb és még olcsóbb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

AnnaR

2020. február 27.

Nagyon szeretem, csak ez segít ha leégetem a bőröm. Gyerekkorom óta társa az életemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

norisz

2019. július 21.

Gyerekkorom csodaszere a neogranormon mellett. Sokáig nem nagyon láttam patikában, de újra elérhető, nagyon megörültem! Valóban nem olcsó, de ha már megtapasztalta az ember mennyire sokoldalú és hatásos, megéri az árát bőven. Nagy előnye h repülőre is felvihető, és sokoldalúsága miatt kötelező az utazásokon. Plusz külföldön semmi ennyire hatásos termékkel nem találkoztam napégésre.
Sokan leírták már, napégésre tényleg a legjobb, pláne panthenollal v bepanthennel kombinálva. Próbáljátok ki, h ha nem is vagytok leégve, napozás után használva tartósítja a barnaságot is.
Amire viszont főként használom, az a szúnyog csípés. Allergiás vagyok rá, de ha ezzel elkezdem fújni, nem dagad be teniszlabda méretre a csípésem, és a viszketés se jön elő.
Horzsolásokra, macska karmolásra is először ezt fújom ha nincs nálam betadine.
Előttem levő írta amúgy h fehéres krémre számított, de szerintem valami másra gondolhatott, mert 20 éve is ugyanilyen alkoholos spray volt ez mint ma, semmiben nem változott az összetétele, kiváló magyar termék. Testvére a Naxol, azt is nagyon szeretem konyhai balesetekre:)
Szerintem kötelező darab mind otthon, mind pedig utazáshoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Horzsolásokra, macska karmolásra is először ezt fújom ha nincs nálam betadine.
Szerintem kötelező darab mind otthon, mind pedig utazáshoz.

vivitrius

2019. július 1.

Nagyon szeretjük. Csípésre, napégésre kiváló :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Nagyon szeretjük. Csípésre, napégésre kiváló :)

xndpt

2019. június 5.

Hatalmas csalódás, egész másra emlékeztem gyerekkoromból, valami fehér krémszerűre, ez viszont gyakorlatilag tömény alkohol, ráadásul indokolatlanul drága (2500 Ft).
Nem hinném, hogy az alkohol szárító hatása jót tenne a napégette, kiszárított bőrre, bár nyilván természeténél fogva hűsítő hatású. Tömény alkohol szaga miatt pedig azt feltételezem, hogy nem túl sok benne a rózsakivonat... Ezt a hatást kb. pálinkával is el lehet érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

sziluetta

2018. december 16.

Miután elfogyott a panthenol sprayt próbáltam ki, de nekem akkor is ez a best napégésre, hűsít, irtó kellemes, nálam gyorsan fogy, kicsit drágának tartom, de olyan hihetetlen nagy segítség, és annyira hatásos, hogy nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Defelejcs

2018. június 11.

Nagyon szeretjük, a házi patika része. Ha valaki megvágja a kezét, megégeti magát vagy leég, borotválkozás után, szóval mindenre jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 11.

koni

2018. május 30.

Napozás okozta leégésre tökéletes (más miatt szerencsére még nem kellett használom)! Az eddigi leghatásosabb szer! Valószínűleg mindig újra fogom venni! :) Tökéletes ár-érték arány! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

felicitas

2017. augusztus 22.

Eddig ötöst adtam volna, mert páromnak darázscsípés okozta pirosodást, viszketést csak ez tette helyre. Szúnyogcsípésre viszont fabatkát sem ért, és engem is megcsípett valami speckó méhecske, az ellen sem, pedig bőszen fújogattam 2 napon át. Ca és Antivakarin segített. Szóval lutri, van ennél jobb napégésre, csípésre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Alkoholok: Alcohol

A százlevelű rózsa virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint tonizáló, szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és általános bőrjavító összetevő. A Dermaxim szerint ez a vizes kivonat hasonló a rózsa olajhoz. Bár kevésbé koncentrált, mint az illóolaj, a hatása hasonló.