Makes Scents

Ár:   4800 Ft és 2300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   80 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Verona5, az összetevőket feltöltötte: mikkamakka75, Módosítva: 2020. február 10.

Ár:   4800 Ft és 2300 Ft
Kiszerelés:   80 ml és 30 ml

Fűszeres uniszex illat

Fejjegyek:  fekete kardamom

Szívjegyek: fekete orchidea

Alapjegyek: tömjén

Ár: 3000 , Eladó: BDalma
Állapot: 2 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Abádszalók, fizetés: Előre utalás után postázom.
Jenny Glow Dark Amber 30 ml
Ár: 1.800.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: Próbált, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

pofiarc

2021. október 6.

Fás virágillatot kerestem, ezzel tettem egy próbát. Nekem tetszik, azt kaptam, amit kerestem: szép barna, fás, enyhén fűszeres virágillatot. Kifújástól teljes leszáradásig tetszik. Az első egy-két óra intenzív, aztán még pár óráig bőrközeli, de halványan körülleng, főleg, ha ruhára, dekoltázsra is fújom. Ár-érték aránya kiváló. Azt eredeti Jo Malone illatot nem ismerem, szóval nincs összehasonlítási alapom. A tartóssága nem ötcsillagos, napközben újra kell fújni, hogy érezzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 6.

Odil

2021. január 10.

Egyenes hátú, kellemesen dohos, fás kriptaillat szép harmóniával, öltönyösen/kosztümösen gótikus, de valahogy éppen ez a paradoxon teszi izgalmas helyett kicsit szerencsétlenül kallódóvá. Irodába tudsz az érdekesebbek közül is olyat, ami nem esetlenül próbál kilógni, azonban meditációhoz vagy kalandra indulva sem nyúlsz érte.
Tetszik, szép, csak mire való?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Tetszik, szép, csak mire való?

Saranhuone

2021. január 9.

Tavaly elkezdtem tömjénes illatokat próbálgatni, rendeltem többfélét, ez is köztük volt. Rajtam maga a tömjén szépen érződik de a többi nem, így háttérbe szorult. A tartóssága egyébként nagyon jó, csíkon szagolva az illat is szép, úgy látszik csak rajtam nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral